www.sudzibas.lv SIA "ANDRĒNI K" Kvaliutāte neatbilst peiprasītai cenai

SIA "ANDRĒNI K" - Kvaliutāte neatbilst peiprasītai cenai

Labdien!
Internetā mājas lapā http://www.atlaizuklubs.lv bija piedāvājums „ Šokolādes masāža, romantikas vakariņas, pirts un nakšņošana 2 personām viesu namā „Andrēni ” par 55% lētāk. Parastā cena bija 154.00Ls un ar atlaidi sanāca 70Ls. Takā nekur sliktu atsauces internetā neatradām, nolēmām divi pāri paņemt šo piedāvājumu, jo bija iespēja arī 2 pāriem šo vietu apmeklēt vienlaicīgi un kā mums teica neviena cita tur vairs nebūs.
Tas kopumā bija ievads, tad sāksies pats interesantākais, takā mēs un mūsu draugu pāris jau šādus piedāvājumus bijām izmantojuši, tas ir romantiskus vakarus, ar masāžām, vakariņām, brokastīm un pirti, tāpēc gaidījām ko līdzīgu par 154 Ls. Ieradāmies mēs tur ap 18:00, domājam vēl, ka nepaspēsim līdz galam visu izbaudīt. Saimniece bija diez ko nerunīga, ierādīja mums vietas un pirmais pārsteigums bija tas, ka masāža būšot rīta ap 11:00, ko, protams, mēs negaidījām, jo normālās vietas visa romantika tiek piedāvāta vakarā un norīta paēd brokastis un pamazām var taisīties mājup. Protams, iespējams pie šī daļēji bijām vainīgi mēs, bet vienīga vaina bija tas, kad zvanījām neuzjautājam kad ir masāža, jo augsta līmeņu iestādēs, protams, tām jābūt vakarā un vēl pietam, ja ir piedāvājums pavadīt romantisku vakaru nevis rītu.
Otrs pārsteigums ieejot katrs savā istabiņā durvis līdz galam nevar atvērt jo grīda ir piebriedusi vai durvis ieliktas šķībi, tāpēc vajadzēja uzmanīgi vērt durvis vaļā lai neieskrietu. Piemērām mūsu istabā griestu lampa, kura forma bija kā bļodiņa tikai apgriezta otrādāk bija netīra, tur tāda normāla čupiņa bija sakrājušās ar beigtām mušām, kas, protams, uzreiz liecināja par iestādes līmeni. Otrā istabā, kur gulēja mūsu draugu pāris nebija aizkari, tāpēc pārģērbties un aiziet gulēt tur bija neomulīgi, jo ļoti viegli bija redzams autoceļš un man liekas saimniece māja, pats interesantākais, ka viņiem bija durvis ar izeju uz balkona, kur pelnu trauks bija pilns ar izsmēķiem, bet mums tur neļāva pīpēt, kā izgājām uzpīpēt, tā uzreiz sekoja zvans no saimnieces, tā arī nepaskaidrojot kāpēc nedrīkst iziet uzpīpēt uz balkona. Ok tam mēs nebūtu lielu uzmanību pievērsuši, ja vakara gaitā mūs nepārsteigtu ar jaunām lietam. Un vēl mēs nebijām tikai 2 pāri šajā vieta, bija vēl viens svešs pāris, bet iebildumi mums nebija, jo viņi mums netraucēja, bet es tikai konstatēju faktu, ka tika solīts, ka būsim vienīgie apmeklētāji.
Trešais pārsteigums bija romantiskās vakariņas, pirmais prastas stikla glāzes, kur sula pielieta līdz pusei, apkalpoja mūs divas meitenes, kas bija iepriekš ieslēgušās mazā virtuvītē kur bija tikai viens cepam riņķis, kurš cik sapratu tāpat netika izmantots, jo viss ēdiens tika uzsildīts mikroviļņu krāsnī un tad pasniedza to mums. Vakariņas mēs novērtējam no 2-4 Ls apmērām 4 Ls tas man liekās bija daudz par daudz, jo par tādu summu var krogā labu ēdienu dabūt. Vakariņas bija apmērām tādas, kā tagad populāras ir kompleksās pusdienas, tikai zupas vieta mums bija saldējums. Atnesa mums vārītus kartupeļus, vienu gabaliņu gaļas un viena veida salātus, un saldajā mums bija vaniļa saldējums trīs bumbiņas ar šokolādes krēmu pārliets. Vakariņas garšoja ļoti vienkārši, tāpēc viss, protams, netika apēsts, bet netīros traukus meitenes teica, ka savāks rīta no rīta pirms brokastīm, tas nozīmē, ka tā smaka visu nakti būs telpā, tas ir izejot no istabas Tu atrodies uzreiz tajā telpā kur mēs ēdām. Strīdēties mēs negribējām, tāpēc tikai pabrīnījāmies par apkalpošanu un neko neteicām. Runājot par romantiskam vakariņām, augsta vai vidēja līmeņa iestādēs piedāvā arī kādu vīnu vai šampanieti glāzi, bet diemžēl šeit tā nedomā.
Ceturtais pārsteigums bija pirts, ar to, ka pirts ilga 2h . Pirts mums patika, pret to iebildumi nekādu nav, bet kur ir pirts slotas, mēs domājam, ka par to cenu kādu mēs maksājam tam vajadzēja būt. Tad zvanījām saimniece un viņa mums piedāvāja pirts slotu par 2 Ls, OK, nopērties gribējām paņēmām, pēc 15 min atnesa viens vīrietis, kas pie viņas laikam strādā un kurš pirti arī kurināja. Pārsteigums bija tas, ka uzreiz mums paprasīja samaksu par pirts slotu, es teicu varbūt var rīta samaksāt lai tagad neietu augšā pēc maka un maksātu, bet viņš atbildēja, ka saimniece teica, ka jāsamaksā tagad, kas atkal mūs šokēja par attieksmi ar klientiem un iestādes līmeni. Labi aizgāju pēc maka samaksāju, izklaidējamies tālāk, paiet tās 2h atnāk tas pats vīrietis un saka, ka mūsu laiks ir iztecējis, pirts ir jāslēdz ciet! Es viņam saku varbūt var sarunā, ka Jūs vairs malku nemetiet un kad viņa palīks vēsāka mēs aiziesim paši projām, uz ko viņš atbildēja, ka saimniece teica, ka pirti ir jāslēdz ciet, kas atkal mūs šokēja par attieksmi un pretim nākšanu klientam. Tas nekas, ka mēs bijām 2 pāri, kuriem pēc tā kupona pienākas 2 h pirts katram pārim. Un vēl runājot par dvieļiem, bija tikai viens dvielis, ar kuru bija jāiet pirtī, tad norīta jāieiet dušā nomazgāties atkal jāslaukās ar to dvieli, vai tiešām jāekonomē uz dvieļiem?
Piektais pārsteigums ir atkal ar ēdināšanas lietu saistīts, tās ir brokastis, kur bija svaigi gurķīši, tomāti un desa šķēlēs sagriezta, bija šķēlē rupjmaize, bet diemžēl šajā iestādē sviesta nebija, atnesa mums 4 pankūkas katram ar ievārījumu, kuru varēja pats ielikt cik daudz gribēja, dažiem bija arī nedaudz piedegušās pankūkas, tad bija tēja 1L tējkannā, kur bija ūdens un Tettly tējas viens maisiņš. Un bija tieši tāda pati kanniņa ar kafiju, kafija bija normāla. Brokastu cena varētu būt apmērām 2-2, 5 Ls vērtībā.
Sestais pārsteigums bija pati masāžā, lieta tāda, ka viena masiere bija saslimusi un saimniece izrādās ir tā otrā masiere. Tad sanāk viena saimniece masēja mūs visus pa kārtai, tas ir 6 h būtu jāpaiet laiks lai izmasētu pēdējo cilvēku. Tas pielika pēdējo punktu šajā it kā romantiskajā braucienā. Īstenība masāžas ilgums ilga apmēram vienu stundu, pusotras stundas vieta. Kamēr vienu viņa kabinetā masēja, parējies sēdēja zem segas un sildījās, jo norīta viesu māja bija ļoti auksta. Bet ārā bija tikai 0 grādu, labi, ka nebija lielie mīnusi, iespējams būtu nosaluši norīta tur. Vēl pārsteidza saimnieces teiktais, kas atspoguļoja to, ka šī iestādē par klientu labsajūtu neuztraucās un domā tikai par savu izdevību. Saimniece pateica vienam no tiem, kuru masēja, ka no vienas puses labi un no otras puses slikti, ka otrā masiere neieradās, jo labi ir tas, ka nebūs viņai jāmaksā, slikti tas, ka būs vairāk darba viņai, bet viņa nepadomāja par to, ka mēs tas n-tas stundas vienkārši nīkstam un gaidām to masāžu un ka pēc masāžas uzreiz dodamies mājas, kas ļoti patīkami nav. Dēļ ilgas gaidīšanas viens pat attiecās no masāžās, jo jau bija plkst. ap 14 un bija jādodas mājās ar ļoti nepatīkamām sajūtām par šo viesu namu un pavadīto laiku viņā.
Secinājums „Andrēnu” viesu nams ir ļoti zema līmeņa iestāde. Bijām ļoti vīlušies par attieksmi un iestādi kopumā. Nekad uz šo vietu nebrauksim un es domāju, ka tādu cilvēku būs daudz, ja šāda veida līmenis tur turēsies.
Runājot par http://www.atlaizuklubs.lv, viņiem vajadzētu pārbaudīt šos pakalpojumus, ko piedāvā, lai nebūtu tik daudz vīlušos cilvēku, jo cilvēki, kuri nopirka to piedāvājumu es domāju būs vīlušies tāpat, kā mēs un viņu būs ap 80 cilvēku, jo tika pārdoti 40 kuponi. Un tā cena 154Ls par šo romantisko vakaru neatbilst kvalitātei un ļoti žēl, ka 100 km no Rīgas jābrauc un ir jāpiedzīvo tik sliktu attieksmi pret klientu.

K

K Kaspars 13.01.2011

Es ļoti atvainojos par kļūdainu virsrakstu, vai var kādi izlabot viņu? Piedodiet, ka tik gari, bet diemžēl īsāk nevarēja.

M mjaa 13.01.2011

sikas kibeles var gadities visiem, bet seit jau manama absoluta neprofesionalitate. paldies par informaciju

Q QWE 13.01.2011

Fascinē, ka cilvēki jau pašā sākumā redzot to, kādā iestādē ir nonākuši nepaprasa naudu atpakaļ, bet ļauj par sevi citiem zviegt. Jūs esat mazohisti vai idioti?

K Kaspars 14.01.2011

Mēs jau neko nevarējām prasīt, jo nopirkām kuponu atlaizklubs.lv, tādā veidā veicām priekšapmaksu par pakalpojumu. Un kad mums pateica, ka masāžā būs no rīta mēs ar to samierinājāmies, bet nedomājam, ka tik slikti būs tālāk.

K Kaspars 14.01.2011

Runājot par masāžu viņa bija šokolādes un masiere masēja labi, bet sūdzība ir par to, ka kamēr vienu masēja pārējiem bija jāgaida un es nekur nevaru šajā piedāvājuma saskatīt romantiku, jo nekas nebija darīts, lai tāda būtu.

I Ilze 14.01.2011

Tas jau vien liecina par tevi, cik smalks tu esi, ja pat pareizrakstība tev klibo! Ha, ha! Vai tad ar saimnieci pašu nerunāji par to kas tev patīk un kas ne? Drosmīgs cilvēks jau nu gan pasaka visu acīs, nevis slapstās internetā!
Esmu bijusi uz šo piedāvājumu, samaksāju pilno cenu. Pilnīgi un nemaz nenožēloju!
Viesu māja omulīga un silta. Apkalpošana man un manam vīram ļoti patika. Saimniece laipna. Pirtiņa bija pieejama 3 h, bet mums ar to bija krietni par daudz, visu laiku pat neizmantojām. Masāža bija pasakaina. Nu manam vīram ar pagaidīšanu gan nebija problēmu, bet nu tas jau atkarīgs kāds cilvēks, varbūt, ka kādam ir vājāki nervi un nevar paciesties. Pakalpojums tiešām labs un nedomāju, ka te ir vērts ieklausīties tukšā muldēšanā. Laikam ir cilvēki, kuriem vienkārši vajag izgāzt savas negācijas internetā.

I Ilze 14.01.2011

Aizmirsu piebilst, ka romantiskam jau jābūt pašam, uz ēdiena šķīvja tev to romantiku neatnesīs nekur. Var jau saprast no raksta, ka tev šī joma stipri pieklibo. Nu ko, lai tev veicas turpmāk ar romantikas meklēšanu ēdiena šķīvjos!

I Ieva 14.01.2011

Nju nezinu, nezinu. Es a šeit biju, bet kaut kā neticās, ka tā kaut kas tāds varēja būt, mums jau nu ļoti likās, ka saimnieki ir pretimnākoši un arī bij citi pāri, bet tas mums tik tiešām netraucēji. Lauku vide un miers pilnīgs.

J juris 15.01.2011

es tur neesmu redzejis nevienu kameru ja neatskir dumu detektorus no kameram tad kadas no ta dauna atsuksme var gribet un kaspars gan jau seksu nebij dabujis tapec romantiku mekleja ediena

M margarita 15.01.2011

ja cilvekam romantika izsakas uzpipesana uz balkona un kunģa pielikšana, jo man romantika izsakas ar ko citu pim pavadit kopa laiku ar savu miļoto divata nevis braukt kompanija ar draugiem un iet pirti ar čomu nevis ar miļoto.ha ha ha haaaaaa

J jankais 15.01.2011

Nu zin ko, romantisko paketi te sagribējis par 154Ls. Tu vispār zin ko tas nozīmē. Un tā arī parasti ir ka, romatniskajās paketēs masāžas tiek piedāvātas no rītiem vai arī programma sadalīta pa laikiem kaut ko vakarā un vēl kaut, ko otrās dienas baudai. Bet te jau izskatās esi braucis tusēt nevis romantiku baudīt. Ahhhaaaaaaa, A un cik lasu pied;āvājumu nekur navaru salasīt, ka tur bija piedāvāta duālā masāža. Ahhhhaaaa

K Kaspars 17.01.2011

Ilze es palūgšu bez apvainojumiem, jo Tu arī neesi perfekta latviešu valodā, tāpēc lūdzu ne... Un vēl, ja Tu pati sevi zemu vērtē, tad neliec to darīt citiem. Jebkurš cilvēks jūtās laimīgs, kad ir kārtīgi un garšīgi paēdis, nevis mikroviļņu krāsnī uzsildīts ēdiens, to var izbaudīt arī mājās un nav jābrauc tik tālu un jāmaksā tādu naudu.Un nevajag arī koncentrēties manā rakstā uz ēdienu, tur ir daudz lietas, kur vajag pielabot, un vēl ja esi pati no šī viesu nama, tad to vajadzēja minēt pašā sākumā, kad sāki rakstīt komentāru. Tu pati no romantikas neko nesaproti, jo romantisks vakars sastāv no vairākiem aspektiem un ja kaut, kas neapmierina, tad romantiskās sajūtas pazūd.
Es nezinu Jankais, kurās vietās Tu esi izbaudījis romantiskās paketes, bet zinu to ka augsta līmeņa iestādēs masāža ir vakara, ja piedāvājums ir uz vienu dienu nevis divām dienām, kur abiem veic vienlaicīgi masāžu, tā ir romantiskā masāža. Un tajā piedāvājumā, kur mēs nopirkām citāts: "Šokolādes masāža būs baudas pilns piedzīvojums, kas vienlaicīgi relaksēs un uzmundrinās jūs abus! Omulīgo atmosfēru un labo garastāvokli turpinās pēršanās īstā ar malku kurināmā lauku pirtiņā." Tā kā piedāvājumā bija jau uzrakstīts, ka ir noskuma masāža un tad iešana pirtiņā.

Un vēl te runā, ka kaut kā neticās, ka kaut kas tāds varētu notikt. Es teikšu to, ka es esmu normāls cilvēks, kuram nebūtu ienācis prātā nekad šādu rakstu publicēt, ja to pats nepiedzīvotu un gan jau Jūsu dzīvē arī ir bijuši līdzīgi atgadījumi un Jūs kā īstie latvieši šo rūgtuma kamolu norijāt un dzīvojāt tālāk, bet es šoreiz rīkojos neatbilstoši manai tautībai, un izstāstīju pārējiem, lai liktu nedaudz padomāt šī viesu nama saimniecei un cerēsim, ka attieksme mainīsies, un citi varēs tur tiešām izbaudīt to romantisko vakaru.

I Ilze 17.01.2011

Kaspar, tev nu pašam par tiem apvainojumiem jāpadomā!
Neesmu no šī viesu nama, bet patiešām esmu tur bijusi, tādēļ arī uzrakstīju komentāru. Mans viedoklis paliek nemainīgs, bet tev ieteiktu nepārspīlēt. Laikam jau esi mazliet tomēr satraucies, ja nepatīk, ka citi izsaka savu viedokli, kas nesakrīt ar tavējo. Ne jau visi cilvēki ir tik sīkumaini un untumaini. Domāju, ja spēsi atmest šīs savas sliktās īpašības, tad arī romantiku varēsi kaut vai mājā baudīt!
Lai tev veicas un ceru, ka tu tiešām esi tik perfekts, lai varētu te visus kritizēt :)

N nu ja 18.01.2011

ES jau vispār kā īstens latvietis runāju uzreiz "šeit un tagad" un nevis bazarēju un sūdzos i-netā, jo tad ir iespeja ko mainīt, bet cik noprotu no Tevis raksta, Tu pat neesi runājis ar saimniekiem: kas par lietu, hallo, ko daram, kā kompensējam, kur ir tas, ko es pirku, ko mainam utt... Manuprāt, tā nav drosmīga rīcība un neliecina par labu komunikāciju un sapratni par Tevi, ja esi spējīgs rakstīt sūdzības i-netā, nevis runājot pa tiešo ar saimniekiem. Pieredze man ir gana daudz ar cilvēkiem, un bieži gadās pārpratumi tur, kur tos var izbēgt, iespējams, ja Tu būtu runājis uzreiz, būtu, ko mainījis, bet tagad i sev sačakarēji, i citiem liec vilties.

K Kaspars 18.01.2011

Jēkab, ko tad es tajā vakarā, būtu sācis skaidroties ar saimnieci un tādā veidā sabojātu to vakaru vēl vairāk. Un tāpat diez vai viņa spētu pa 1h atrast otru masieri, kas tajā vakarā varētu mūs izmasēt, jo ja viņai pašai būtu jāmasē, tad tā masāža beigtos tuvu pie 24 vakarā!

Raksts tapa, tāpēc ka bija kvalitāte neatbilda pieprasītai cenai. Es domāju saimniece parādīja savu attieksmi un tāpēc es uzrakstīju šeit, lai cilvēki padomā vai ir vērts uz turieni braukt, ja ir tad konkrēti viss jāaizrunā, jo kad es runāju ar saimnieci pa telefonu viņa solījās visu noorganizēt, lai mums būtu labi, bet diemžēl nebija tā.

N nu ja 18.01.2011

Kaspar, Es vnk esmu tur bijis (pat vairākkārtīgi gan ar draugiem, gan uz romantiko paketi) un viss bija pat vairāk kā ok, noorgonaziēts un saplānots utt., kā arī attieksme pretimnākoša, visu varēja sarunāt. Un saimniece ar savu komandu bija ļoti saprotoša, tāpēc ar saku, ka vajadzēja runāt uzreiz, gan jau būtu atraduši risinājumu, nedomāju, ka būtu vakaru sabojājuši, bet gan uzlabojuši. A tagad, Tu vismaz viņu informējis esi?

B Billijs 18.01.2011

Esmu pilnīgi neitrāls šī portāla lasītājs, bet jutos ieinteresēts, tādēļ apskatījos šīs viesu mājas web lapu un teikšu godīgi, ja šādu piedāvājumu var realizēt viena lauku viesu māja, tad tai ir jābūt milzīgam štatam, bet šķiet, ka saimniece pati cep pankūkas, pārdod slotas, masē uzmana vai kāds nepīpē- tas nav iespējams! Viņa ir sataisījusi milzīgu, kārdinošu piedāvājumu, kuru diemžēl nevar pacelt! Kas nevar celt, tas nevar nest! Lai tev, Kaspar veicas nākošreiz!

S Susurs 19.01.2011

Romantiku nebarauc baudīt ar draugiem, bet gan divatā ar savu mīļoto.

M mona 19.01.2011

Manuprāt, Jūsu negatīvie komentāri attiecībā uz sūdzības autoru ir nekorekti. Teikums "romantiskam jau jābūt pašam, uz ēdiena šķīvja tev to romantiku neatnesīs nekur" ir pilnīgi lieks.. Tas laikam tika uzrakstīts tikai tāpēc, lai novirzītu domu no sūdzības būtības... Sūdzības nosaukums ir, ka pakalpojuma kvaltitāte neatbilst cenai. Romantiku bez liekām ekstrām varam baudīt mājās, bet ja cilvēks ir samaksājis, lai vakars būtu īpašs, manuprāt ir tikai normāli, ka cilvēks ir ar kaut ko rēķinājies, ko var sagaidīt par šādu cenu, un ja vēl tas iepriekš ir bijis aprakstīts piedāvājumā.. Esmu redzējusi šo viesu namu (neesmu gan bijusi iekšā), no ārpuses liekas ļoti foršs, plašs un ir skaista apkārte, tāpēc nedaudz skumji dzirdēt, ka izsludintātais piedāvājums ir realizējies šādi..

š Šarlote 19.01.2011

Kaspar, augstas klases viesnīcās masāžas ir pieejamas no rīta līdz vēlam vakaram, nevis vakaros. Īstenībā, lielāko ties, Jūs paši esat vainīgi! Neko nenoskaidrojuši gaidāt nezin ko.
Jautājums: "Pirms braukt uz viesu namu, Jūs saziājāties ar klientu apkalpošanas menedžeru un visu sīkumos atrunājāt? Kas būs pieejams? Kur būs pieejams? Cikos un cik ilgi būs pieejams? Ko ēdīs, kur d*rsīs? Vai nav vajadzīga ķīlas nauda, kādi papildus izdevumi var rasties? Kāds un cik ilgi apkalpojošais personāls būs jūsu rīcībā? Kur un kāda mūzika skanēs vakariņu laikā?".
Ļoti labi būtu bijis, ja to visu informāciju viņi būtu atsūtijuši Jums uz e-pastu. Tad vēl varētu pretenzijas izteikt un cīnīties ar viņiem. Par masāžu Jūs paši nolaidāt pūdeli, par ātru spriecājāties. Vai tad neradās jautājums, Vai viņu masāžas salons spēs apkalpot Jūs visus uzreiz, ja nē, tad vajadzēja rezervēties uz konkrētu laiku nākamā dienā (īstenībā, to varēja piedāvāt arī viesu mājas darbinieki).
Par ēšanu un cenām. Varbūt viņiem skaitās restorāns un piedāvā senlatviešu lauku virtuvi. Tamdēļ arī attiecīga cena. Vajadzēja vakariņu laikā paaicināt šefpavāru un pateikties par maltīti. Tad arī varētu spriest, par to, kas taisija ēst no rīta, Varbūt pancūciņas cepa Večuks ar pirtsslotu rokā. Bet loģiski domājot - viena saimniece ar večuku nevar pavilkt visu viesumāju. Tur jābūt vienai apkopējai, divi viesmīļi, pavārs ar palīgu, saimiecības vadītājs, masieris, viesu apkalpošanas speciālists un direktore. Tad nu domājiet paši, ja samazina darbinieku skaitu, cik efektīvi viss notiek.