www.sudzibas.lv SIA "Aleksi" "Profesionāla" frizētava, bezpilna epikējuma

SIA "Aleksi" - "Profesionāla" frizētava, bezpilna epikējuma

Šajā visā ir jāiesaista kasieres darbiniece, kura 19.03.2012 datumā, kuras manieres bija neadekvātas. Apkalpošanas laikā košļājot košļjamo gumiju un plivinoties savā pasaulē, es viņai prasīju "Vai jūs varat ar matu griežamo aparātu pārbraukt pāri uz diviem centimetriem?" Savlaik griezu pats un citās frizētavās arī tik pat plašs klāsts ar uzgaļiem priekšs aparātiem. ko es ar viņai izskaidroju. Viņa prasa cikos, un es atbildu "23.03.2012. Atkarībā no tā cikos ir brīvs un var pieņemt, pēc pulkstens 14.30, bet tas ju tā pat būs ātri, kas tur pārbrauktar mašīnīti" un viņaar vienaldzīgu un rupju mēli atmenta "Vienalga" itkā tas nav nav svarīgi viņu uzņēmumam. Un taja.a momentā tā bija praktiski tukša, atskaitot klišejisko pārsmaržojušos tanti, un to solārija lietotāju. Nu ja jau jums vienalga es laipmi paprasīju "Kaut kad starp 15-16? ir vietas?" un ta atbiedējši uzstāja joprojām vienalga un ka tas neesot relatīvi.
Nu tad samierinoties ar 15, sarunātajā dienā atnācu uz frizētavu ar 3 minūšu nokavēšanos atnācu un viņas man lika gaidīt jo friziere apkalpojot citus, un kaut vai es viņai prasīju vai nevarātri jo tas tak ir 3-8 minūšu jautājums bet neatkarīgi es pēts savas gribas piekāps un gaidīju. Jo man nebija iebildumu uzgaidīt kaut vai stundiņu, būtu aizgājis pavazāties vai kā,bet darbinieces lika vienkārši uzgaidīt. Pēkši kad es mierīgi sēžu un gaidu kad mani pasauks, darbinieces saceļ traci un sāk pie dāvāt visiem atlaideskas sāk ienākt frizētavā , bet es savā dabā tam nepievērsu uzmanību jo man nav svarīgas uzņēmuma iekšējā mārketina stratēģija. Turpināju pacietīgi gaidīt, līdz mani frziere ar izbolītām mani pasauca un es devos, izklāstot savu lūgumu viņa prasīja va vajag ausīm atstātmatus virsū, un es prasīiju Nē pārbrauciet ar to aparātu ar 2 cm uzgali, un ja nepieciešāms minimāli piegriežat nenoskūtos matus un tā lai labi izskatās. Friziere paņēma skuvekli un sāka skūt man matus un sāk ar aizmuguri. momentā kad viņa sāk skūt man sānus es iztraucēu sakot , ko jūs esat izdarījusi, viņa daļu manas galvas noskuva uz pusi īsāku nekā prasīju un viņa saceļ traci ka es kautko neesmu pateicis pareizi, izrādās ka tikai viena darbiniece runāja latviski šajā frizētavā, kura bija administratore un tulkoja ik pa laikamu un nosaca mani par geju. Izrādādās ka viņiem nav tāda skuvekļa uzgaļā kā vēlējos, ko uzzinājā tikai pēc tam kad viņa izdarīja savu kļūdu. Vēl mierīgs, lai censtos novērst traci un vistu kauju kas notika starp darbiniecēm, iedomājos ka viņa gan jau var salabot ar šķērēm vai kaut kā' bet kad viņa centās pēc visa viņa mani atstāja ar par gariem matiem augšpusē un par īsiem matiem zemāk, liekot domāt kā to salabot .

Kaut par laimi viņas nelikas mierā jo nesaprata terminus kā 'nekādas čolkas' viņa sāka uzstāt ka man tik gri mati ataugs jau 2 nedēļu laikā uz ko es viņai jau nokaitināts un devos prom meklēt citu frizētavu un pieprasot rekvizītus vai čeku vēl turpināja nolmāt un aprunāt.

kaut nekādīgi šī sūdzība neko nepanāks es vienkārši esmu šokā par to kā šie frizieri izvaroja manus matus. Tagad jāmeklē vai nuu cita frizētava tuvumā vai jāatrod jauns avots mašīnītes komplektam

T

Ausainītis 23.03.2012

Žēl ka viņiem nebija lodlampa pa ķērienam!

Ausainītis 23.03.2012

Sauliite, Tu esi kādreiz redzējusi, kā laukos svilina cūkas?

Ausainītis 24.03.2012

Labrīt Sauliite! Kopš kura laika Tu esi pieņēmusi musulmaņu ticību un vairs neēd cūkgaļu?

T Teodors 24.03.2012

Es esmu budists. Kāds tur sakars ar cūkgaļu? Tagad zināšu ka šī mājaslapa neko nespēj panākt un ir pilna ar troļļiem

T Teodors 24.03.2012

murgo tālāk neloģiskā būtne no "izredzētajiem"

Ausainītis 24.03.2012

Bet cūkgaļa taču kokos neaug un no akmeņoglēm vai naftas to arī nevar iegūt! Skatos, mūsu draugi arī pamodušies no ziemas miega!

Ausainītis 24.03.2012

Bet cūkgaļas šašliki ir tik garšīgi!

Ausainītis 24.03.2012

Draugi tikai pamaina nikus un dragā tālāk!