www.sudzibas.lv SIA "Aleksi" Neiesaku šo frizētavu...

SIA "Aleksi" - Neiesaku šo frizētavu...

Man dienas stāsts sākās piektdienas vakarā ap 17.30...iegāju vietējā Imantas frizētavā, sakot "Labdien, es vēlētos apgriezt matus un nokrāsot..." man pretī atskanēja, što...es atkārtoju vēlreiz un tad jau klientu apkalpotāja laikam saprata ko es gribu...tad atnāca friziere, kura piekrita manos tumšajos matos izbalināt šķipsnas un tad tos ietonēt sarkanus...balināšana izdevās labi un tad sāka man tonēšanu...līdz tam brīdim, kad ieradās frizieres draudzene un sāka viņu steidzināt, ka jādodas tusēt...tā nu viņa pa fikso ielika krāsu, manuprāt par ātru arī izskaloja, pateica, ka apgriezt manus matus nav laika, jo darba diena 21.00 beidzas...un visam pa vidu paprasīja 55Ls...man bija vienkārši šoks...un jau pēc otrās mazgāšanas reizes manas šķipsnas ir kļuvšas rudas, nevis spilgti sarkanas...tāpēc padomājiet pirms iegriezties šinī frizētavā...

G gurkjis 07.10.2008

tev bija tiesiibas nemaksaat, ja nepatiik griezums to nosaka latvijas likumdosana

C cepums 07.10.2008

Es Jūsu vietā nebūtu maksājusi. Varējāt pateikt, ko norēķināsities pēc griešanas.. Tas taču nav normāli! :o Frizierei jāzin cik daudz laika nepieciešams frizūras izveidošanai, varēja nemaz neķerties klāt Jūsu frizūrai, ja zināja, ka nepaspēs!

E Ervin 21.10.2009

griezu matus viena reize menesi, divas reizes jau biju tur un apkalpoja loti professionala jauna friziere, man patikas:) ...tur strada loti labi meisteri, loti laipni, meistere vienmer uzdot man jautajumi, ko es gribetu, vai kaut ko jaunu, ...un t.t. pirms griezt matus - man tas loti patik, nevis griezt, ka citi dara, un pec tam jautat vai man patik:)))un tur ir loti labas cenas, tikai 5 lati par professionalo griezumu es domaju saja grutaja laika pa kabatu.
nakamaja reizi atkal naksu tur!

L liene 26.01.2010

es sahorova iela aleksi biju griezt matus vina pa aplidzinasanu panema7, 50ls kaut ir akcija un apgrieza ne ta ka skaidroju ta ka neiesaku to frizetavu

S svetlana 07.03.2010

bivaju tam 4asto. vsegda ostajusj dovoljna. mastera -professionali.ceni-priemlemije.

T tiepa 13.06.2010

Nevajadzeeja maksaat un par ""ŠTO"" vispaar iespaardiit!

S sofija 22.12.2010

Absoluutas muljkiibas!!!Es sho frizeetavu apmekleeju jau apmeeram 4 gadus!Un esmu ljoti apmierinaata!Taa vnk ir speciaala firmas nomelnoshana!Nezinu, par ko vispaar buutu jaamaksaa shajaa frizeetavaa tik liela nauda???Tur cenas ir vairaak nekaa demokraatiskas...

R ramona 17.02.2011

a ess saharova iela aleksi biju uzacis krasot un ustaisit korekcij, tur tada meistare ludmila-gadi 50, vina man nokrasoja uzacis un kad es apskatijos ka vina nokrasoja, biju soka, uzacis no sakuma un uz beigam bija tikaj nokrasotas pa vidu neka, es jautaju vinaj, kapeic ta, vajag piekrasot, bet ta atbildeja ka tur ir jarauj ara, tad man neka nepaliktu!.tad vina saka korekciju-beigas man vien uzacs bija isak pa 5mm neka otra!!! es aizgaju nesamaksajot!!! vot ta! neisaku nakad pie tas Ludmilas iet! un uz manikiru ar!

T Tatjana 25.02.2011

A mne etot salonchik nravitsja! Neznaju kak v imante no v t.c.Talava estj master manequra Olga k nej hozhu s otkritija salona i vsegda ostajusj dovoljna! i dazhe muzhu moemu ona pomogla s vrostajuschim nogtem na noge, vrachi rezali ne raz i bez tolku, a ona 1 raz sdelala emu pediqur i vse! I voobsche devchenki vsegda privetlivie i posovetujut i kofe predlozhat i kak bilo zamecheno ceni u nih priemlemie. Sovetuju!

T Tatjana 25.02.2011

Patik!

R ramona 27.02.2011

nu ja hochu pro Olgu skazatj-super master, v Plavniekah, a vtoraja Ljudmila-NE master, ona menja tak izurodovala!!! ja v shoke do sih por, brovj ne otrostaet!!!a ja vsegda delala u OLGI, a tut vecherom zashla, ne zapisalasj, i popalasj na etu ovcu!nikogda boljhse k nej ni nogoj!!eshe i dochku mne izurodovala, sdselala iz brovej nitki, rebenokv shoke.NE SOVETUJU, MASTER LUDMILA!!!(((((

T Tanechka 27.02.2011

Vot i moja prichoska!

č ČangalsPleška 27.02.2011

zinka ti dura!

е Евгений 27.02.2011

"Такое-то государство взбунтовалось против тебя", а Зинa скажет: "Да погубит его нашествие саранчи". Скажут ей: "Такая-то область не подчиняется тебе". А онa скажет: "Нашествие диких зверей истребит ее".

L [email protected] 16.01.2012

Вчера стриглась в Алекси, на ул. Сахарова. "Мастер" Елена, хотя это слишком громко сказано, подстригла меня совершенно не так как я просила. Я просила НЕ срезать волосы, а просто подровнять и сделать челку. В итоге у меня сделана постепенка, где большая часть волос подстрижена под каре(достаточно короткое, по губы), до этого волосы были ниже плеч. Так же у нее были тупые ножницы, так как когда она срезала целую прядь волос, я даже закричала от боли, она ее просто вырвала. Сейчас волосы стоят в разные стороны, криво подстрижена челка (при этом свисают лишние короткие пряди). Знаю точно, что туда я больше не ногой. Но это только из-за Елены. Ведь нельзя оценивать весь коллектив, по одному "...". Там есть и нормальные мастера по словам моих знакомых это Диана.