www.sudzibas.lv SIA AG Serviss Krāpšana/Montāžnieks De

SIA AG Serviss - Krāpšana/Montāžnieks De

Montāžnieks de ventspilī pasūtīju un saņēmu pvc logus. Uzticoties biroja vadītājam andrim grīslim, piekritu, ka šos logus montē un apdari veic viņa paša firma sia ag serviss. Pēc trīs dienu "darba" firmas strādnieki pazuda, kā informēja a. Grīslis (Esot uzmests), līdzi paņemot mana dzīvokļa atslēgu. Tas, kas tika paveikts šajās dienās - ielikti divi logi tā, ka pašlaik viss ir jāpārtaisa (Nav iepūstas putas ne no iekšas, ne ārpuses, viss aiztaisīts ar reģipsi (Stiķētu un neprecīzi savienotu), trešais logs ievietots savērptā veidā un jāpārliek. Apdarē izmantota flīžu līme. To visu konstatēja jau citi meistari. Savukārt pats atbildīgais a. Grīslis līdz pēdējam centās aizstāvēt savus pazudušos darbiniekus, rasdams dažādus attaisnojumus un neredzēdams kvalitātes problēmas, kamēr tās tieši neparāda. Pats bija gatavs pabeigt darbus aizbēgušo darbinieku vietā, stāstot, ka tie strādā vien 3 nedēļas un viss līdz šim bijis labi. Nācās nomainīt dzīvokļa dzelzs durvīm atslēgas un, laikam vienīgais pozitīvais šajā stāstā - a. Grīslis bez neviena iebilduma atdeva naudu par atslēgu nomaiņu.Vēl papildus - dzīvoklis ir galēji netīrs pēc šīs firmas viesošanās, kaut gan tika iepriekš sarunāts, netika izmantotas nekādas plēves, kā arī jātaisa atsevišķās vietās kosmētiskais remonts.Bet tā - montāžnieks de iekārtojies solīdā namā gluži vai ventspils centrā, fasāde jau skaista, bet aiz tās...

B

A admin123456789 10.01.2015

Ārprāc kas darās. Labāk jau Montāžnieka D nesūtīt neko.
Man ieteica www.ldm.lv kas arī nodarbojās ar koka logiem un koka durvīm. Cerēsim, ka šie būs labāki.

P pacietīgs klients 02.05.2015

Man tas pats ar Andra logiem.. Nomērīja un ielika par maziem. Sabojāja palodzi ārpusē, un vēl gaidu 2 nedēļas iekšējās palodzes. Domāju attiesāt savu naudu. Viss ir jāpārtaisa..

S slownik 27.02.2016

Varu pievienoties iepriekšējiem komentāriem un vēl silti iesaku neveikt avansa iemaksu pirms nav noslēgts līgums, jo savādāk logus var nākties gaidīt vairākus mēnešus un nepārtraukti jāzvana un jājautā kad būs logi un tad, kad montē logus - kārtīgi sekojiet līdzi vai ir kvalitatīvi veikta iekšējo un ārējo aiļu apdare, jo ja strādniekus neuzmana - tie mēdz steigties un haltūrēt un grūtāk pieejamās vietās aiļu apdari neveikt. Kopumā iespaids par firmu (Montāžnieks D, darbus veic Andra Grīšļa apakšuzņēmums SIA AG Serviss) palika negatīvs, jo Andris pierunā pilnas ausis - visu laiku atrod attaisnojumus jebkurai lietai, kamēr nenoliek fakta priekšā un logu montāža tiek veikta steigā un pavirši.