Shot Bar - Viss

Labdien! Liela daļa no jums iespējams nemaz nav dzirdējuši par bāru vecrīgā (Grēcinieku ielā 1) pretī steiku haosam- Shot Bar! Labi vien, ka nezinat!
Jāsāk ar to, ka cenas neadekvātas un bāra darbība orientēta uz ārzemnieku biezajiem naudas makiem... lētākais kokteilis maksā 10 latus; pudele (ne tā glaunākā) šampanieša maksā 90 latus utt...
Taču ar nenormālajām cenām viņiem vēl ir par maz, tāpēc pie katra rēķina, kas tiek piestādīts ārzemju viesim- tiek pieskaitīti vēl pāris lati.. cik daudz- tas atkarīgs no bārmenes garastāvokļa!!

Jautāsiet- kā cilvēki uzzin un nonāk līdz šim bāram?! Atbilde vienkārša- meitenes, kas ir šī bāra darbinieces, dodas ielās šos cilvēkus meklēt... Pēc tam dodas ar šiem ārzemniekiem uz bāru un vedina viņus uzsaukt arī viņām pa dzērienam.. protams, sapratīsiet, ka viesi ir vieni vienīgi vīrieši!

Vēl interesanti... bāram bija nepieciešami oficianti! es meklēju darbu- aizsūtiju CV un tiku uzaicināta uz darba pārrunām! Pārrunās mani uz vēl citas meitenes tika uzaicinātas uz pārbaudes laiku- 4 dienas!! Tika solīta samaksa 5Ls par nakti. Un ja pārbaudes laiks tiks izturēts- tad alga būtu 15Ls par maiņu!

Pirmo nakti es nostrādāju- vai precīzāk sakot- nonīku, jo klientu vienkārši nav!!! Bet naudu vajadzēja, tāpēc izlēmu palikt, mēģināt arī otro nakti. Otrajā naktī līdz plkst ~24:00 es vēl biju oficiante uz pārbaudes laiku, bet tad pēkšņi man paziņoja- ja es gribu tur strādāt, tad man tāpat kā citām meitenēm jādodas uz ielas, jāmeklē ārzemnieki un jāved viņi tērēt naudu alkoholā... Es nenosodu nevienu, kas veic šādu darbu, bet man tas nav pieņemami, tāpēc savācu savas mantiņas un devos prom!

Lieki piebilst, ka solītā nauda samaksāta netika..

Spriediet Paši!!!

O

м Маша 22.06.2010

Проверено на собственном опыте! Так оно и было, пока не влетела мама и не спасла!

H harijs 22.06.2010

jāklapē tā bodīte ciet

E Eseseseseeseses 26.06.2010

aarpraats, izklausaas peec tipiskas mauku maajas..man tiesaam no sirds riebjas, ka lv ir tik daudz saada tipa iestaazu, kuras savu ' biznesu' veic saadaa veidaa..nozeelojami..

F fff 27.06.2010

O, interesanti. Man rīt tur ir darba pārrunas... Pēc sludinājuma izklausījās normāla iestāde, "jauns bārds, kam nepieciešamas oficiantes, pieredzi nevajag". Man kā tikko pabeigušai vidusskolniecei protams, vajag naudiņu un darbu, ko varētu apvienot ar tālākām mācībām, domāju, būs labs variants, līdz uzdomāju google pameklēt šo bāru.
Tagad sāku apsvērt domu, vai man vajadzētu rīt tur iet...

O Oficiante 27.06.2010

Tu, protams, vari iet uz darba pārrunām.. un var jau būt, ka tev tiešām piedāvās oficiantes darbu, taču skaidrs ir tas, ka šī bāra darbības veids nemainīsies... vieta pretīga!!!

P papirs 27.06.2010

Nodedzināt!

M Maija 27.06.2010

Droši vien uz to arī piepelnās - redziet cik daudz meitenēm vakances tiek piedāvātas. man arī bija pārrunas, aizgāju, gribēju iet uz pārbaudies dienu un tad atradu šo te. Paldies tai meitenei, kas šo rakstīja
un sludinājums veljoprojām stāv. ar slēpto kameru vajadzētu safilmēt un uztaisīt bummu..
un tā katru dienu - atnāk meitene, nostrādā vienu nakti + viņai par to nesamaksā, viņa aiziet prom, jo negrib tā strādāt.
nāk nākamā un scenārijs atkārtojas
nevienam nekas netiek maksāts un viss - vismaz tā man liekas.

F fff 27.06.2010

Loģiski, ka neiešu. Negribu, lai mani savervē, apkrāpj un vēl nostrādina. Tad jau labāk meklēšu citus variantus, vienīgi žēl, ka viņiem izdodas tā apkrāpt cilvēkus. Lai tad arī veicas tālāko muļķīšu meklēšanā.

L lll 27.06.2010

Bet pēc visa līgums ir jāparaksta arī par pārbaudes laiku, citādi jau darbu meklējošajam nav nekādas tiesības...

O Oficiante 28.06.2010

protams, mana muļķība, ka neprasiju līgumu arī par pārbaudes laiku.. bet nu vismaz ir mācība.. un arī citiem tagad ir zināms kas un kā...

K kkk 02.07.2010

pilnīgs vājprāts! es arī aizgāju uz pārrunām, meitene, kas izstāstija par darbu vispār nerunāja latviski un vēl skaļā mūzika, līdz ar to bija grūti saprast. bet tas būtu mazākais. arī man un vēl meitenēm, kas bija reizē ar mani atnākušas piedāvāja tieši to pašu - atvilināt ārzemniekus, šoreiz mums gan netika piedāvāts nekāds pārbaudes laiks. protams, visas aizgājām prom. pretīga vieta! izskatās jau laba vieta, bet patiesībā... fuij!

M mandy 29.11.2010

tikko uzaicinaja tur uz darba parrunam, neiesu, pld mei4ai kas sito n0publiceeja :)

N novērotāja 31.01.2011

Es vakar biju uz darba pārrunām. jā, iekšā jau izskatās ļoti zolīdi un viss kārtībā, bet tā darbība, kas tur jādara... arī man un vēl 2 meitenēm stāstīja, ka labi varot nopelnīt, bet citreiz mazāk, atkarībā no dienas...Es nepiekritu..jautāju vai nav kāds cita veida darbs..tad piedāvāja man citā vietā par oficianti strādāt, bet teica, ja vajadzēs, tad arī būs jārunā ar ārzemniekiem utt...piekritu..aizgāju uz Līvu krodziņš...tur jau meitenes priekšā..sēž, iedzer..aicina ārzemniekus iedzert..2h to visu paskatījos un aizgāju prom..nu kur tā var apieties ar cilvēkiem.. un tad vēl jautā, kas man nepatika utt..nav jau brīnums, ka par Lv runā tādas lietas, un ka ārzemnieki mūs uztver par vieglas uzvedības! šīs darba pārrunas lika man daudz par ko padomāt.

Z zane 03.02.2011

nu nezinu, es tur pastradaju par oficanti, tagad gan panemu 2 nedelas brivu, jo ir eksameni- vispar nekadu problemu nav. Var apvienot ar macibam, kolektivs draudzigs, ar naudu ari viss kartiba.

K kristina 03.02.2011

Obiknovennoj bar dlja konsumacii! 4to zdesj ne ponjatno?

Z Zinaida 03.02.2011

Ja tam davno podrabativaju, samie lu46ie klienti-eto negri!

K Klavdija 14.02.2011

A mne arabi bolse nravjatsa!

š Šarlote 06.07.2011

Lasīju atsauksmes par šo vietu 2 dienas pirms pārrunām. Sākumā domāju, ka uz pārrunām varbūt uzaicinājusi Klondaika, jo tā atrodas tai pat adresē, bet nē. Uz pārrunām tā arī neaizgāju, domāju, ka neko daudz neesmu zaudējusi. Gribēju tik pateikt, ka viņi meitenes meklē arī šogad.

C chumper 28.05.2012

AAAk jel, biju šodien uz pārrunām.! Man pielēja pilnas ausis un tā. Tagad skatos šitos komentārus un saku LIELU PALDIES.
Jā, bija jau par šo faktu dzirdējusi, bet biju kaut ko sajaukusi, un domāju, ka tas neattiecas uz tieši šiem šotiem. Bet nu jā, 5dien itkā uz pārbaudes laiku jāiet. Pff, nebūs, neesmu nekāda vervējamā.
PELDIES vēlreiz :)

S signelvde 09.07.2013

Šodien aizgāju uz turieni, cerēju.. varbūt gada laikā ir kkas mainījies... bet nē, viss tā pat kā šajos komentāros, alga tik liela cik savervēsi ārzemniekus.