Shot Bar - Viss

Labdien! Liela daļa no jums iespējams nemaz nav dzirdējuši par bāru vecrīgā (Grēcinieku ielā 1) pretī steiku haosam- Shot Bar! Labi vien, ka nezinat!
Jāsāk ar to, ka cenas neadekvātas un bāra darbība orientēta uz ārzemnieku biezajiem naudas makiem... lētākais kokteilis maksā 10 latus; pudele (ne tā glaunākā) šampanieša maksā 90 latus utt...
Taču ar nenormālajām cenām viņiem vēl ir par maz, tāpēc pie katra rēķina, kas tiek piestādīts ārzemju viesim- tiek pieskaitīti vēl pāris lati.. cik daudz- tas atkarīgs no bārmenes garastāvokļa!!

Jautāsiet- kā cilvēki uzzin un nonāk līdz šim bāram?! Atbilde vienkārša- meitenes, kas ir šī bāra darbinieces, dodas ielās šos cilvēkus meklēt... Pēc tam dodas ar šiem ārzemniekiem uz bāru un vedina viņus uzsaukt arī viņām pa dzērienam.. protams, sapratīsiet, ka viesi ir vieni vienīgi vīrieši!

Vēl interesanti... bāram bija nepieciešami oficianti! es meklēju darbu- aizsūtiju CV un tiku uzaicināta uz darba pārrunām! Pārrunās mani uz vēl citas meitenes tika uzaicinātas uz pārbaudes laiku- 4 dienas!! Tika solīta samaksa 5Ls par nakti. Un ja pārbaudes laiks tiks izturēts- tad alga būtu 15Ls par maiņu!

Pirmo nakti es nostrādāju- vai precīzāk sakot- nonīku, jo klientu vienkārši nav!!! Bet naudu vajadzēja, tāpēc izlēmu palikt, mēģināt arī otro nakti. Otrajā naktī līdz plkst ~24:00 es vēl biju oficiante uz pārbaudes laiku, bet tad pēkšņi man paziņoja- ja es gribu tur strādāt, tad man tāpat kā citām meitenēm jādodas uz ielas, jāmeklē ārzemnieki un jāved viņi tērēt naudu alkoholā... Es nenosodu nevienu, kas veic šādu darbu, bet man tas nav pieņemami, tāpēc savācu savas mantiņas un devos prom!

Lieki piebilst, ka solītā nauda samaksāta netika..

Spriediet Paši!!!

O

F fistbreak 29.06.2014

Вчера заходили с друзьями )) Барчик для мужиков самое то, красивые девушки, особенно Елена (если её на самом деле так зовут) !!! Для нас не было столь важно, чем они там занимаются, хотя мы сразу поняли, что девчонки не просто так там находятся, факт в том, что дикого наплыва на то, чтобы выставиться им - не было !!! На самом деле самому приятно проставиться красивой девушке. Сделали вывод: в баре никого нет, кроме красивых девушек - это +, алкоголь не такой дорогой: ягер + Б52 (или что то подобное) = 14 Евро - это нормально, тоже +, бесплатный бильярд, если пьёшь алкоголь, тоже +, есть один единственный минус - это музыка, слабенькие колонки, а в остальном всё, что необходимо для хорошего настроения мужской компании в принципе ЕСТЬ. Спасибо.