Shortcut.lv - Krāpšana

Neiekrītiet uz bezmaksas 30 dienu pieslēgumu - tas jums dārgi izmaksās! Pieslēgums bija nebaudām, šķita, ka atteicos jau 3 dienā, tomēr, pārbaudot konta izrakstu, diemžēl konstatēju, ka serviss tiek turpināts un konts - iztukšots! Atteikties pa telefonu un e-pastu nevar - ik reizi saskāros ar cinisku norādi - atslēdziet pakalpojumu pats mans.Lattelecom. Problēma vien tā, ka nāksies pusdienu krustu šķērsu pārmeklēt minēto vietni, lai atrastu vajadzīgo atteikuma pogu, lai gan līdz šim ar garīgu atpalicību sirdzis neesmu.
Nekad, nekad, nekad mūžā vairs ne shortcut.lv, nedz lattelecom - par to esmu vairāk kā drošs!
Diemžēl šiem kungiem šāda krāpšana paliek nesodīta, jo še ir latvija - te var visu :(!

H

C critical thinker 11.11.2017

šķita, ka atteicos :D telepātiski? turklāt kārtas skaitļiem ir jāliek punkts...

B bonueno33 25.11.2019

Tante,ej labo pirmklasnieku burtnīcas! Te nav pareizrakstības forums, esi ko sajaukusi. Šeit cilvēki raksta ļoti emocionāli, tāpēc vajag lasīt un aptvert problēmas būtību,nevis labot pareizrakstības kļūdas!

G Garāmgājējs LV 12.11.2017

Man liekas, kā viņiem nav atteikšanas pogas, bet var izvelieties citu pakalpojumu klāstu (piem. tikai internets bez TV, vai ar TV, vai ar Telefonu, bez Shortcut). Man tā liekas, bet neesmu pārliecināts, ka tā ir. Pakalpojuma maiņa arī kaut ko maksa, it ka ap 5-6 €.

> krāpšana paliek nesodīta, jo še ir Latvija - te var visu :(!

Jā, tā ir.

MacBeton 12.11.2017

Vajadzēja paprasīt sanitārei lai atslēdz. Ja jau pats daunītis nespēj.

B bonueno33 25.11.2019

žēl, ka sociopātus slimnīcās neliek, tad tevi kāda sanitāre varētu beidzot atslēgt!

R Raimonds Brutāns 03.11.2018

Sveiki. Iztestēju LTK produktu... Mēsls, kā visi viņu produkti. Nevienam neiesaku lietot Shorrtcut it īpaši ārpus LTK mājas tīkla. Ārkārtīgi neērta izvēle , gļukaina proga.Visus kanālus ko viņi piedāvā ir iespējams atrast daudz labākā kvalitātē un par freju vai tuvu tam

Norādiet paši

R Raimonds Brutāns 03.11.2018

Sorry par spamu, nevaru izdzēst emocionālu atbildi uz debīlu lapas brīdinājunu.

L Linda345 09.05.2019
Naudas noskaitīšana

Atskaitīja naudu no konta, lai gan es savā shortcut profilā biju atslēgusi pakalpojumu, neko nebiju noskatījusies! Kā nav kauna atskaitīt naudu!?...

I Inta Stankuse 08.07.2019

Shortcut- ja nav žēl savas naudas un nervu,tad varat droši pieslēgties.

E Evija95 15.08.2019

Pēc jaunākās versijas atjaunošanas vairs nav iespējams arhīvā pārtīt reklāmas