www.sudzibas.lv Shortcut.lv Naudas zagšana

Shortcut.lv - Naudas zagšana

Novembrī izdomāju ielādēt telefonā aplikāciju"Shortcut", tikai tādēļ, lai varētu skatīties vienu raidījumu,kuru rāda pa kanālu "STV", reğistrējos ar savu bankas kartes numuru(nepieciešams,lai varētu skatīties pāraides),tajā pašā mēnesī atteicos,no pakalpojumiem,tas man izmaksāja 6eur. Bet neskatoties uz to,ka biju atteikusies,man turpināja katru mēnesi no konta noņemt 6eur. Zvanīju uz lattelecom,sūdzējos,teica,ka jā,esmu atteikusies,bet par cik esmu reğistrējusi savu bankas karti,man turpinās skaitīt nost katru mēnesi 6 eur. Bet pāraides es vairs redzēt nevarēju! Tad zvanīju uz banku un vienīgais veids,lai man vairs nevilktu nost naudu,bija bloķēt karti un pasūtīt jaunu. Dēļ tā,ka vēlējos 3 nedēļu garumā skatīties savu raidījumu,kurš gāja reizi nedēļā,man tas beigās izmaksāja 18 eur!

donna b 25.02.2018

Tas ir loti divaini.Tu piesledz Netflix, tu samaxa par saturu, pec tam tu so pakalpojumu atsledz. Ar ko tad sis atskiras? Varbut PTAC var palidzet? Jo ta nedrikst but, ka neskaties, bet maksa.

A Aly99 25.02.2018

Pamanīju,ka ir jau vairāki rakstījuši līdzīgu sūdzību kā es. Sviests, žēl to cilvēku, kas vēl nezin par to un arī ieberzīsies