Shoesoutlet.lv - Krāpšana

Pasūtīju apavus 19. Janvārī, piegādes laiks tika norādīts 15-20 dienas.
Shoesoutlet.lv lapā bija norādīts ka apavi ir orģināli un nāk no amērikas un eiropas.
Trīs nedēļas vēlāk viņi pamainīja lapu un jau norādīja ka apavi ir a7 kvalītātes replikas un nāk no āzijas. Tad jau saraucu pieri un sapratu ka tikšu apkrāpts.

Pēc 20 darba dienām sazinājos ar pārdevēju prasot kad tiks piegādāti apavi, jo gaidīšanas laiks ir beidzies. Saņēmu atbildi ka pasūtījumu piegādātājs izpilda tik pēc piecām dienām, tas nozīmē 20+5 dienas.

Pagāja nedēļa atkal rakstīju pārdevējam kad saņemšu savus apavus, teica ka notikusi kļūme un ir jāgaida vēl divas nedēļas. Pēc vēl divām nedēļām atsūtīja e-pastu pats pārdevējs ka jāgaida ir vēl divas nedēļas un ja tad neatnāks tad atskaitīs atpakaļ naudu.

Protams divas nedēļas nogaidīju un apavi neatnāca.
Uzrakstīju pārdevējam un nauda tika atgriezta.
Tā ir vienīgā labā lieta, jo biju domājis ka vilcināsies ar naudas atgriezšanu vai neatgriezīs vispār.
Bet kopš apavu pasūtīšanas līdz naudas atgriezšanai pagāja divi mēneši un gandrīz divas nedēļas.

Tā kā shoesoutlet.lv nemāk pareizi izsūtīt e-pastus un kopējos e-pastus izsūta tā ka ir redzami visi saņēmēji, un dēļ tā ka uztraucos ka palikšu bez apaviem vai naudas, uzrakstīju pārējiem kam tika nosūtīta informācija par apaviem. Visas atbildes ko saņēmu bija ka ļoti ilgi gaidīja, apavus nesaņēma, bet vismaz naudu atgrieza.

C

M Martinja 14.04.2018

Pasūtīju vienas,atnāca citas Nike air max,uzreiz var redzēt,ka nav orģināls,kaut gan raksta,ka nāk no Amerikas prece.. CHINA! MADE IN CHINA!

C Cilvēks 15.04.2018

Ieteiktu jums griesties "Patērētāju tiesību aizsadzības centrā", http://www.ptac.gov.lv/lv
Galu galā tā ir krāpšana un viltotas preces uzdošana par orģinālu, nemaz nerunājot ka pasūtījāt vienu un dabūjāt citu.

C Cilvēks 15.04.2018

Sākumā varbūt sazinieties ar pārdevēju. Man starp citu ir viņa vārds, uzvārds un telefona numurs, ja jums nepieciešams varu iedot.

Man pašam var teikt paveicās, jo atsūtīja naudu pāris dienas pirms viņa lapa tika deaktivizēta no interneta vietnes shoesoutlet.lv