www.sudzibas.lv Shoesoutlet.lv Pasūtīju Nike Air Force 1 apavus, saņēmu nenosakāmas izcelsmes kedas ar Nike logo

Shoesoutlet.lv - Pasūtīju Nike Air Force 1 apavus, saņēmu nenosakāmas izcelsmes kedas ar Nike logo

Sazinoties ar pārdevēja pārstāvi pa telefonu 28483493, viņš apgalvo, ka esot taču piegādājis nike, sms sarakstē atsūtīja man bildi ar īstajiem apaviem, kad es viņam aizsūtīju bildi at saņemtajiem apaviem viņš apgalvo, ka esot taču līdzīgi un vispār viņam tādi no Amerikas esot atsūtīti.

Работяга 15.03.2018

Jap! Ta nav istie...

R Ričards 17.03.2018

Tapēc vienmēr labāk nežīdoties un samaksāt par 10-20eur vairāk un aiziet uz veikalu.Tur apavus var redzēt dzīvē :) Ar to pasūtīšanu ir kā ir

A Alberts Strazds 18.03.2018

Nu nav 10-20 bet 60-70 dārgāk, tāpēc arī ir tie, ka uzķeras, jo teorētiski ietaupīt var baigo summu, bet diemžēl nepadomā, ka par tādām naudām tirgot īstu preci nav iespējams. Kā saka - skopais maksā divreiz

J Julia Salle 23.03.2018

Normāli apavi, kas tev nepatīk. Es pie viņiem iepirkos, atnāca VANS kedas. Esmu apmierināts. Viss Super un cenas bez veikalu stulbiem uzcenojumiem.

C Cilvēks 26.03.2018

Julia prieks ka jūs nopirkāt un viss ir super, bet runa iet ka lūk cilvēks nopirka un viņam iesmērēja riktīgus feikus.
Jautājums, tu esi apmierināta vai apmierināts? Izskatās ka šis ir Fake profils, izveidots lai slavētu veikalu pie sliktas atsauces.

M martinsr 29.03.2018

Nepatīk tas, ka pasūtīju oriģinālos apavus, bet saņēmu nenosakāmas izcelsmes viltojumu

J Julia Salle 23.03.2018

Pirkām kopa ar draudzeni, viņa pirka Adidas Super Star white, atnāca foršie apavi. Viņa ir apmierināta.Foršs veikals.

J Julia Salle 23.03.2018

Zinu vairākus cilvēkus kas iepirkās ShoesOutlet.lv. Tie ir mani kolēģi. Visi ir apmierināti. Paris dienas atpakaļ kolēģe nopirka Converse kedas, izcila kvalitate un cena.

M martinsr 29.03.2018

Lai taviem kolēģiem Igor labi nēsājas:), bet centrāltirgū līdzīgas kvalitātes izstrādājumus var iegādāties par ~20 EUR.

C Cilvēks 26.03.2018

Dodies uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru
ar sūdzību ka tev ir iesmērējuši viltotus apavus.