www.sudzibas.lv Shell Nelaiž uz tualeti

Shell - Nelaiž uz tualeti

Sveiki, esmu stāvokli uz 9 mēneša. Dzīvoju netālu no shell uzpildes stacijas Ķengaraga, Maskavas iela 293. Kādu laiku atpakaļ, kad iegāju uz uzpildes lai apmaksātu reiķinu, redzot mani pardavēja teica ka tualete nestrāda. Es biju apbrinota, jo manās domas nebija iet uz tusletu, bet droši vien pardaveja redzot manu vēderu - pabridināja uzreiz. Šodien 25.12.17 pl. 16: 40 es atkal iebraucu pēc ūdens, in šo reiz man patiešam vajadzēja uz tualeti, bet pārdaveja irina teica ka nestrādājot. Uz jautājumu ko tik ilgi nestrāda jau trīs nedeļas un kur viņa pati iet, viņa ne pārak kauki atbildēja ka krūmos iet. Sanāk ka shell pardavējas apčurā visuss krūmis Ķengaraga, bai tās nesksitās adminsstratīvaks pārkāpums? !

D

Rrrunčuks 25.12.2017

Hmm.. tev ar galvu viss kārtībā?!?

masyanya 26.12.2017

Ja dzīvojat netālu - kāpēc neizmantot mājas wc?

C critical thinker 26.12.2017

nav tak. ūdens arī nav. (iebrauca uzpildīt ūdeni?)

Dainis 27.12.2017

Lasīt neprotat! Sieviete ir stāvoklī un uz devītā mēneša, tas visu izskaidro..

M Miledy 10.01.2018

Acis sāp lasīt šo tekstu , neprotam pareizi rakstīt, nerakstam vispār ! Pārdevēji nav vainīgi, ka tualete nestrādā, viss no vadības atkarīgs.