www.sudzibas.lv Shell Slikts serviss,drošības noteikumu neievērošana, rupja attieksme

Shell - Slikts serviss,drošības noteikumu neievērošana, rupja attieksme

Jaukā sestdienas rītā 5. Maijā, ar draugiem bijām izdomājuši doties nelielā velo izbraucienā. Kad uznesu velosipēdu no pagraba, konstatēju ka velosipēdam atrodoties "ziemas guļā" riepas ir kļuvušas pamīkstas, taču nebēdāju - zināju ka ielas galā atrodas benzīntanks, kur varēšu tās ātri piepumpēt. Tā nu ņēmu velosipēdu pie rokas un devos uz shell benzīntanku mārupes ielā 57. Kad ar visu velosipēdu aizčāpoju līdz benzīntankam, mani sagaidīja tāds šoka moments - neku neredzēju gaisa kompresoru! Tā kā pārdevēja turpat staigāja apkārt runādama pa telefonu, piegāju viņai klāt un skaidrā latviešu valodā pajautāju kur ir kompresors lai varu uzpumpēt velosipēdam riepas. Pārdevēja, aizklājusi ar roku telefona klausuli nobrēcās "ņetu, ņetu! ", bet kad pajautāju kā tas iespējams ka benzīntankā nav gaisa kompresora, tikai aizskarošā žestā pamāja ar roku - sak lasies prom un netraucē pa telefonu runāt, un iegāja bezīntanka telpās. Kad apgāju benzīntankam apkārt, pamanīju to pašu pārdevēju, kas stāvēja pie dienesta ieejas, kas atradās blakus gāzes uzpildes iekārtai un smēķēja. Nu ja, benzīntankā, pie gāzes uzpildes iekārtas jau ir ''īstā" vieta kur uzpīpēt! Protams, ka tur atrasties ilgi man vairs negribējās! Bet pārdevēja, pamanījusi ka fotografēju, pagrieza muguru un varen fiksi "laidās lapās", tāpēc bildē redzama tikai viņas mugura.
Atcerējos, ka netālu atrodas vēl viens benzīntanks, devos uz turieni, kā nekā izbraucienā doties tomēr gribējās un ja jau biju atnākusi tik tālu, vēl to nepilno kilometru varēju arī nosoļot. Tā es nokļuvu benzīntankā krūzes ielā 53, kas atkal izrādījās shell un atkal bez gaisa kompresora! Un atkal pārdevēja stāvēja un runājās pa telefonu! Laikam shell benzīntanku pārdevējām tāds darba pienākums runāties pa telefonu un "atšūt" klientus kam vajag uzpumpēt riepas, jo par riepu uzpumpēšanu benzīntankos jau nav jāmaksā un kāpēc gan uzturēt bezmaksas pakalpojumu? ! Bet es, secinājusi ka kārotais velo izbrauciens man "aiziet gar degunu" un ka nosaukums " shell" ir sinonīms vārdam "bardaks"un "klientu vajadzību ignorēšana"noskumusi devos mājās.

W

donna b 05.05.2018

Nu bet ja nav tur ta kompresora, vai tad pardeveja ir vainiga? Tu domaji par riepam, vai izsekoji pardevejas?

Oļegs Zatlers 05.05.2018

Nu kur tādi lopi rodās? Kas viņus ir izaudzinājis? Ja nav kompresora, tad nav un nav paredzēts. Piepūt ar muti kaza un nebojā cilvēkiem noskaņojumu. Ja ir ritenis, tad, loģiski, ka būtu jābūt arī pumpim. Ja nevari atļauties vienu no tiem, tad savā izbraucienā dodies ar kājām.

V VTTsgsh 06.05.2018

"klientu vajadzību ignorēšana" , pareizak "halavšiku vajadzību ignorēšana" Klients viņš...pilnigi...

Shell ir degvielas uzpildes stacija, nevis velosipēdu apkopes serviss. Bet tā jau gadās kad riepās nav gaisa, bet galvā nav smadzeņu...

V VTTsgsh 06.05.2018

Tas ir diagnoze!Vai vienkarši trollis.
1. Kur ir gazes iekarta taja vieta, kur viņa pipe?
2. Kur ir līkums par to, ka pumpim ir jābut katra uzpildes stacijā?
3. Tu padomaji (ja ir ar ko), ka viņi var but runa ar darba deveju, vai ar piegadatajiem, vai ar klientu, vai ar tehnisku specialistu, ne? Nu tas ir skaidrs!
4. Ja cilvekam nav ko darit un vel gribas dzivot "na haljavu" ta ari notiek.
Interesanti, kads tev veluks, kaut kada 1980 gada Pioneris vai Aists?
Bija smiekligi, paldies par sudzību. :))))))

Dainis 07.05.2018

Nabaga darbiniece, bet nu tāda viņiem darba specifika, ar trakajiem strādāt.