www.sudzibas.lv Shell Slikts serviss

Shell - Slikts serviss

Maskavas ielas shellā vienkārši ārprātīga apkalpošana, paņemot no plaukta minerālūdeni kasiere izsit citu cenu nekā pie pudeles rakstīts, aizrādot ka cena izsista nepareizi, pārdevēja atbild ka tā nēesot viņas problēma un jāmaksā tik cik viņa uzskata par pareizu. Vēloties iepildīt degvielu pēkšņi izrādās ka degvielas nav. Uz jautājumu kapēc tas nekur nav uzrakstīts atbilde ir ļoti lakoniska - u vas vedj toze vihodnoj. Aizrādot ka viņas pienākums ir informēt klientus par degvielas neesamību nācās jau uzklausīt rupjības.

C Celtnieks 18.09.2016

Loti slikta apkalposana. Shell karti ari pirms samaksas neuzrasa uzradit pec jautajuma kapec nepajautaja eto ne moja problema nebrauksu vairs uz to iestadi riebigas pardevejas