www.sudzibas.lv Shell Обман

Shell Trest Sia - Обман

Всем соискателям работы, не советую работать на 'shell'! Начальство зарплату задерживают месяцами берегитесь!!! Кидают по 200 e, если угрожаешь не выйти на работу коллега уволилась уже две недели ждет расчет начальство, делает ремонт станций за счет работников

O

A Aivo Pika 13.09.2016

Tātad Shella arī problēmas, jo mazajos Trestos DUS algas iekavē domajams lai apmaksatu remontus Shell????

M MMM@ 07.02.2017

Nav starpības, Trests vai Shell. Vadība tā pati palika. Un situācija neizmainījās. ALGAS LAICĪGI UN PILNĀ APMĒRĀ - neapmaksā, virsstundas un svētku dienas likumā noteiktā kartībā - neapmaksā. Darba līgumus pēc parakstīšanas atpakaļ neatdod. Darba apstākļi - briesmīgi! Strādājot pa 12-15 stundām, pat uz normālo pusdienas pārtraukumu nevar aiziet ( nedrīkst!) ko jau runāt par "iziet tualetē" - aizmirsi! Kur skatās Darba inspekcija un VID nav zināms, bet iet un sūdzēties nav jēgas, neko tik un tā neko nesasniegsi un naudu, savu, godīgi nopelnītu nedabūsi.

O OT4AJANAJA 11.02.2017

podavajte v sud.ja uze tak sdelala.zdu rezuljtata.

T tresto4ka 19.05.2017

i davno v sud podali? kakie rezuljtati?