www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss

Senukai - Slikts serviss

Ļoti slikta apkalpošana, kamēr atrodi kādu paiet laiks, bet izrādās, ka viņš par to neatbild, tad stāv zvana, saka tūlīt pienāks cits un aiziet, paiet 15-20 minūtes, neviena nav, atnāk tas pirmais, saka ko neviena nav? Atkal zvana un aiziet, viss aizņem ~30 minūtes! Laiks pazaudēts, vēlēšanās kaut ko pirkt ar tādu attieksmi arī!

01.07.2019

Papildināts Mastif 01.07.2019

Un tas tur ir pastāvīgi! Katru reizi!Depo tāda nav!

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 01.07.2019

Labdien!
Paldies, ka informējāt mūs. Lūdzam Jūs precizēt, kurā K Senukai veikalā tika novērota šāda situācija, lai varam informēt atbildīgās personas un uzlabot savu sniegto servisu.
Atvainojamies par radušos situāciju.

D Dainis 01.07.2019

Tā tas ir visu laiku Senukai, esmu iepircies Tukumā un Rīgā, pie Jūrmalas šosejas. gaidīšanas laiks ir nenormāls, Kad tu esi nopircis preci tu esi nelaimīgs jo ir bijis jāgaida kamēr tev viņu atvedīs ārā pie iekraušanas stundu, nepārspīlējot un neko tur nevar izdarīt. Par cik mums ir arī uzņēmuma līgums, esmu prasījis vai maniem darbiniekiem arī tik ilgi vienmēr jāgaida, jo mēs to nevaram atļauties, ir jāstrādā arī kautkad. Atbilde ir nekāda un menedžeri ir pilnīgi neieinteresēti. (Jūrmalas šoseja, Rīga)
Pēdējo reizi stundu pirku krānu, beigās izrādījās ka tāds nemaz nav, ir tikai ekspozīcijas modelis un 2 darbinieki izmeklējās, kamēr atnāca trešais un pateica ko jūs meklējat tie ir izpirkti, lai arī sistēmā rādījās ka divi ir vēl.

M Mazulis3 01.07.2019

...informēt atbildīgās personas...ha, un ko tās atbildīgās personas iesāks? pārrunas veiks ar darbiniekiem?un kā tas veicinās servisu?
Pārdevējus ir jāņem vairāk veikalos! tracina, ka jāgaida 30 min un vairāk, kad tas viens nabaga pārdevējs, kurš tāda sajūta ir pa pus veikalu, beigs apkalpot pirms tevis jau 2 cilvēkus...