www.sudzibas.lv Senukai Loti slikts serviss, nevar nokomplektet pasutijumu pareizi nevar atgriezt naudu.

Senukai - Loti slikts serviss, nevar nokomplektet pasutijumu pareizi nevar atgriezt naudu.

Pavadzīme jūsu pasūtījumam e00094421
neskatoties uz to kad esmu rakstījis un zvanījis neskaitamas reizes uz jūsu klientu servisu, lieta joprojām nav atrisināta sakara ar šo pasūtījumu.
Šorīt 02.12.2019 runāju ar violu kas man paskaidroja kad pārskaitījums tika veikts uz manu kontu atpakaļ 15.11.2019

mans kartes konts tiek pārbaudīts regulāri un nekādu atgrieztu naudu par pasūtījumu neredzu. , esmu ari zvanījis bankai kas apstiprināja kad nauda nav atgriezta konta.

Pirmkart velos jus informet, kad maksājums tika veikts ar mastercard un pedejie kartes nummuri ir: 1174, kāpēc gan jūs veiktu pārskaitījumu, ja es maksāju ar debit karti?
Man ir pilnīgi nepieņemams un neizsprotams ka, jūsu kompanija strāda. Esmu prasījis lai varētu runat ar menedžeri, ar kuru man runat nav iespējams. Vai kurs neiksiste? (darbiniekiem nav menedžeris kas pārbauda viņa darbu, vai viņi pat ir darba) ? Viss notiek caur e-pastu.
Esmu neskaitamas reizes ludzis lai manadgers man zvana un paslkaidro situaciju.

Neesmu saņemis nevienu atbildi uz nosutitajiem e-pastime, vai telefoniski.

Es nosutu šodien oficiālu sūdzību ptac un rakstīšu ziņojumu policija kad esmu apzagts!

Tā stradat nedrīkst!

Un man ir loti zel kad nav neviena kartīga menedžera kas šo jautājumu var nokartot?

02.12.2019

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 05.12.2019

Labdien,
Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, ka naudas atmaksa ieilga.
Situācija ir atrisināta un nauda ir Jums atgriezta uz Jūsu norēķinu kontu.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.