www.sudzibas.lv Senukai Slikts serviss

Kesko senukai - Slikts serviss

21.05.2020 iepirkos veikalā K Senukai, devoties uz krāsu nodaļu, vērsos pie pārdevējas vārdā: Ingūna. Pirmkārt - viņa ar mani runāja atrodoties pret mani ar muguru. Otrkārt - vēlējos pakonsultēties par preci. Konsultāciju nesaņēmu, bet "paldies" ka vismaz norādīja vietu kur atrodas. Pārdevēja pazuda, nogaidīju 15-20 min, tā arī neparādījās. Beigās pie manis pienāca jauns puisis un pieklājīgi apkalpoja, pakonsultēja par preci, un beigās arī pievienoja toni kādu es izvēlējos. Es uzskatu, ka šāda nekompetenta rīcība nav pieņemama šādā uzņēmumā. Es arī neieteiktu nevienam pie viņas vērsties.

23.05.2020

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 5 st atpakaļ

Labrīt!

Atvainojamies par nepatīkamo situāciju un darbinieka attieksmi. Pateicamies, ka esat mūsu kliente un informējāt mūs par savu iepirkšanās pieredzi.

Mēs novērtējam Jūsu viedokli un tas mums ir svarīgs, jo tikai tādējādi varam risināt situācijas un uzlabot procesus, lai sniegtu labāku apkalpošanu mūsu klientiem.

č

Kesko senukai

T Turkey901 23.05.2020

"vērsos pie pārdevējas vārdā : Ingūna .Pirmkārt - viņa ar mani runāja atrodoties pret mani ar muguru"

Acīmredzot, Ingūna tajā brīdī bija aizņemta/ nodarbojās ar citu darba pienākumu pildīšanu, kas nav mazāk svarīgi par klientu konsultēšanu, tāpēc arī runāja stāvot ar muguru.

č Čipis 23.05.2020

Patiesībā nē. Viņa bija atspiedusies uz galda . Ne pa velti uzrakstīju sūdzību.

Oļegs Zatlers 23.05.2020

Redz, pret kungu nepagriezās.

č Čipis 23.05.2020

Saprotiet mani. Es par sev vēlamo preci nezināju neko. Tāpēc vēlējos arī pakonsultēties un uzzināt kas man labāk būtu piemērots. Ja jums šāda attiekme iet pie sirds no "pārdevējas" puses , tad atvainojiet. Ne visi visu pārzina, tāpēc šādas personas arī atrodas un strādā šādos uzņēmumos.

T Turkey901 24.05.2020

Iespējams, nevajadzēja pa gabalu sākt uzrunu ar "Eu, Tu!", bet gan pienākt klāt un apiet apkārt, nostāties seju pret seju un apsveicināties, tad turpināt sarunu.

č Čipis 24.05.2020

Visi gudri ka prieks . Ieejiet tur kur atrodas tonējamie aparāti , vēlēšos redzēt kā jūs izdzīs no turienes , un vēlēšos pavērot kam appiesi apkārt . Es esmu klients nevis suns . Ja vēlies, tad lēkā apkārt viņai. Bet es uzrunāju darbinieku. Un ja viņa nespēj veikt savus darba pienākumus atbilstoši prasībām , tad viņai nav piemērots šis darbs .

T Turkey901 24.05.2020

Rejat gan te kā suns, tāpēc grūti spriest, kuram no Jums taisnība!
#ЯЖклиент

K Klients45566 1 d atpakaļ

1.jūs ka klients varat iet ieskrieties.2.nokap no savam debesim.
Ieejot veikala vari pieteikties darbām būsi pati laipnība

č Čipis 20 st atpakaļ

Gribētu redzēt, kā justos jūs. 😅

č Čipis 20 st atpakaļ

No debesīm varat nokāpt jūs . Neesmu nekur uzkāpis . Otrkārt- Šādā uzņēmumā primārais ir klients un tad tikai pārējās lietas. Ja nu vienīgi izslēdzamais variants būtu, kad viņa apkalpo kādu citu klientu .

T Turkey901 19 st atpakaļ

Jūs esat tur strādājis un tamdēļ lasījis iekšējās kārtības noteikumus/ darba instrukciju/ amata aprakstu, lai tik droši apgalvotu, kas ir vai nav primārs katram konkrātam darbiniekam?!

K Klients45566 17 st atpakaļ

Neesi nekāds ķēniņš tu ka klients esi tukša vietā.😂😂😂😂😂
Piesakies darbā tur ko gaidi?

M Mego izmeklētājs 21 st atpakaļ

Ka var zināt ka pārdevēja ir inguna ja stāv ar muguru?norāde par vārdu parasti ir uz krūtīm .un vēl kurš no visiem senukai ?p.s. flīžu konsultants jūs nevarēs pakonsultēt par krāsu un otrādi

č Čipis 20 st atpakaļ

Pirmkārt- Kāds te sakars flīzēm ?
Otrkārt- skaidri ar latviešu burtiem ir rakstīts : " viņa man norādīja atrašanās vietu , bet vēlamo konsultāciju nesaņēmu.

M Mego izmeklētājs 18 st atpakaļ

Tatad kundze zinaja kur atrodas krasas ,bet iespejams vina neatbild par krāsām bet par flīzēm ,kā flīžu konsultants var nokonsultet jūs par krāsu īpašībām?

č Čipis 20 st atpakaļ

Tas par kuru senukai , ir jau noziņots vadībai. Senukai atrodas priedaines iela 37. Ja jau vēlaties zināt.

K Klients45566 17 st atpakaļ

Ārprāts tagad Ingūna nevarēs gulēt pa naktī.
Kā tew nenobucoja kajas ka KLIENTAM😆😆😆😆😅😅😅😅