www.sudzibas.lv Senukai Slikta attieksme

Kesko senukai - Slikta attieksme

Ieejot veikalā pie durvīm vārtiņiem sagaida korpulents apsargs. Ļoti rupjš! Liek ņemt ratiņus, uz jautājumu kādēļ? Neatbild! Norāda virzienu un grūž uz ratiņu pusi. Agresīvi noskaņots, nāk tuvumā neievēro 2m distanci. Griežoties riņķī, lai dotos pēc ratiņiem tik atskan frāze no viņa - pareizi ejiet mājās!

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 07.05.2020

Labdien,

Pateicamies, ka esat mūsu klients un īpašs paldies par to, ka informējāt mūs par savu nepatīkamo iepirkšanās pieredzi.
No sirds atvainojamies par radušos situāciju un mūsu kolēģu rīcību.
Ar cieņu,
K Senukai

T Turkey901 01.05.2020

Tāpat arī Depo, visiem obligāti ratiņi, lai:
1) Puslīdz ievērotu distancēšanos.
2) Lai sekotu līdzi cilvēku skaitam veikalā, kas šobrīd ir ierobežots un neielaistu vairāk kā ir pieļaujams.

A AnnaKalniņā256 01.05.2020

Tas viss saprotami,bet kāpēc kāpēc jādzen mājās ?🤔😁

V Veroniqqque 01.05.2020

Jūs esat redzējuši kas notiek tajā pašā Depo?! Ar tiem ratiem tur ir vēl trakāk nekā bez. Cilvēki brīžam pat garām ar ratiem viens otram nevar tikt, sastrēgumi, un tas, man liekas, tieši veicina ilgāku atrašanos veikalā, nevis otrādi.

T Turkey901 01.05.2020

"Cilvēki brīžam pat garām ar ratiem viens otram nevar tikt"

Viņiem arī nav jāstaigā garām, jāievēro 2 metru distancēšanās prasība.

V Veroniqqque 01.05.2020

Varbūt arī nav jāstaigā. Bet kā Jūs to sev iztēlojaties?! Starp rindām kā tikt garām citam cilvēkam?! Tad tur vispār viss veikals korķos stāvēs. Distance ir ok un ir pareizi, bet tie rati pašlaik veicina lielāku drūzmēšanos un ilgāku laiku veikalā. Diemžēl mūsu tautieši nav tik disciplinēti un turpina lielākoties kāpt citiem uz galvas. Un tad nav tikai Depo, Senukai, bet arī Rimi utt.

M Mego izmeklētājs 02.05.2020

Vispar ir ieteikts nedoties uz veikaliem senukai piedāvā piegādi un pasūtīšanu internetā

N Noboby 01.05.2020

Vai Tu no di*** beidzot izlīdi un nezināji ka ir ārkārtas situācija? Man arī apniktu atbildēt uz tiem stulbajiem jautājumiem katru dienu no cirvjiem