www.sudzibas.lv Scandi SIA Savlaicīga rēķinu nemaksāšana par pakalpojuma saņemšanu

AtrisinātaScandi SIA - Savlaicīga rēķinu nemaksāšana par pakalpojuma saņemšanu

Uzņēmumam ir finansiālas grūtības !
Netiek apmaksāts rēķins, kura izpilde bija 2022.11.30
Summa 556.60eur.
Komunikācija, problēmas risināšana nulles līmenī.
Prasība iesniegta Latvijas Valsts tiesā.

P.s šis ieraksts veikts no BBS (Baltijas Būvtehnikas Savienības) arhīva.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sia''Ogres Torņu Serviss'' 26.04.2023

Rēķins apmaksāts, pretenziju pret SIA''Scandi" nav !

S Scandi SIA 07.04.2023

Liels prieks ka esiet izpētījuši mūsu finansiālo stāvokli, bet kā redzams Lursoft pieejamajā datu bāzē, tad strādājam ar peļņu nevis zaudējumiem, tā kā šis apgalvojums ir safabricēts no Jūsu puses.
Par rēķinu, esam Jums prasījuši lai atsūtīt līgumu uz kāda pamata ir piestādīts rēķins, jo visi rēķini, kas ir ar līgumu no Jūsu puses un ir apstiprināti no mūsu puses ir apmaksāti.
Līgumu nēesam saņēmuši un rēķins ir uzskatāms par nepamatotu, tādēļ arī rēķins ir noraidīts kamēr nebūs saņemta pietiekama informācija. Tiklīdz saņemsim nepieciešamo informāciju, lai rēķinu uzskatītu par patiesu, apmaksāsim nekavējoties.

Tiesai esam šo pašu informāciju nodevuši, jo bijāt iesnieguši tiesā prasību, bez jabkādiem pierādījumiem un lūdzām lai atsūta mums pierādījumus par ko ir uzsākts vispār šis process un spriežot pēc atbildes ko saņēmām no Jūsu juristes, tiek secinātas nepilnības, kas tālāk tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.

Par tālāko procesu ar Jums sazināsies mūsu pārstāvēts advokāts.

Ar cieņu
Scandi SIA

Pielikumā līgums, kas parakstīts 28.07.2022 un skanētais ar I. Sapiegas parakstu.
Papildus ir pieejams pieņemšanas, nodošanas akts un ja nepieciešamas GPS izdrukas.
Iepriekšējie rēķini tika apmaksāti balstoties uz šo pašu līgumu.
Līgums ir beztermiņa !
Ja uzskatāt, ka šis parakst ir viltots, tad ir pamats ierosināt krimināllietu, par dokumentu viltošanu un krāpšanu ar iepriekšēju nodomu.

S Scandi SIA 08.04.2023

Līgumā ir redzams datums 28.07.2022, kas arī bijis akceptēts no mūsu puses un ir apmaksāts.
Tas pats līgums ir norādīts bez paraksta, bet ar 24.11.2022.

Jums pašiem neliekas ka neiet kaut kas kopā?
Visus līgumus ko esam parakstījuši esam apmaksājuši.

Kā minējām augstāk, šo lietu esam nodevuši mūsu pārstāvētam advokātam.

Mums viss iet kopā !
Pilnīgi pareizi līgums ir parakstīts 28.07.2022.
Kas attiecas uz 24.11.2022, tas ir pieņemšanas nodošanas akts, ko parakstīja Jūsu darbinieki, kad mūsu darbinieks Jums piegādāja tehniku.
Pieņemšanas nodošanas aktā ailītē ''līguma numurs'' ir redzams 28.07.2022, kas vienlaicīgi ir datums, kad tiek parakstīts līgums, kā arī šī pati ciparu kombinācija kalpo, kā līguma numurs.
Ir diezgan muļķīgi domāt, ka uzņēmumi, kas izīrē celtniecības tehniku, dod tehniku bez līgumiem.
Ar iepriekšējiem rēķiniem viss bija kārtībā, tie tika apmaksāti, bet pēdējais diemžēl ...

S Scandi SIA 08.04.2023

Kā jau minējām, lai vispār šo rēķinu apmaksātu, mums nepieciešams gan parakstīts līgums, gan jebkāda cita informācija lai šo rēķinu uzskatītu par atbilstošu patiesībai.
Esam jau minējuši vairākkārt, ka līdz ko saņemsim visu informāciju, rēķinu apmaksāsim nekavējoties uz ko mums nav bijusi neviena atbilde.
Mums NAV epastā neviena ziņa no Jums par šo līgumu, pat ne rēķins.
Apskatiet e-pastu, kad Jūs esiet mums sūtījuši rēķinu, pēdējais rēķins ir saņemts 26.07.2022, bet par šādu rēķinu, kas ir 11.2022 mums nav vispār nekādas informācijas.

Pirmais rēķins tika aizsūtīts no epasta uz epastu. Viss pareizi !
Pārējie rēķini tika sūtīti WhatsApp lietotnē pēc iepriekšējas norunas.
Kā arī nācām pretī Sia''Scandi" pārstāvim kurš lūdza nedaudz pārcelt rēķinu apmaksas datumu, jo ir radušās finansiālas problēmas. Viss ir saprotams, kam negadās. Vienmēr visu var sarunāt, bet ir pagājuši gandrīz 5. mēneši ! Nesam saņēmuši ne centa !
Tagad tiks aizsūtīts tas pats, jau parakstītais līgums un rēķins uz epastu [slēpt]@scandi.lv .
Lūgums valdes loceklim to parakstīt ar el. parakstu un atsūtīt atpakaļ.
Informācija tiks nosūtīta tuvākajā laikā, līdz Sia'' Ogres Torņu Serviss" valdes loceklis parakstīs līgumu.

Rēķins apmaksāts, pretenziju pret SIA''Scandi" nav !

Viss? Klaunu izrāde beidzās?