www.sudzibas.lv Scandi SIA Rēķina laicīga nemaksāšana

Scandi SIA - Rēķina laicīga nemaksāšana

Labdien. Gribu pateikt to, lai neviens neiesaistās ar šo uzņēmumu. Tikai veikts kravu pārvadājumu pakalpojums un pēc abpusējas vienošanās tika sarunāts datums, kad tiks veikta rēķina apmaksa par padarīto darbu. Dienā kad bija jābūt rēķina apmaksai, cilvēks sāka izvairīties, pēkšņi vēlu vakarā uzradās sapulce un nākamajā dienā pateica, ka nauda būs divu nedēļu laikā, jo uzņēmumam ir sistēma, kurā tiek ielikts rēķins un tiek apmaksāts. Pagāja pusotra nedēļa un tika atsūtīts “viltus maksājums”, ka apmaksa ir veikta un vēl pēc pusotras nedēļas nauda tika saņemta kontā un laikam banka paņēma 50€ starpniecības maksu, jo 50€ izgaisa pa ceļam. Neiesaistīties ar šo “uzņēmēju”. Uzņēmumam ir finansiālas grūtības.

K