www.sudzibas.lv Saules ciems Kadagā Nepatiesa informācija

Saules ciems Kadagā - Nepatiesa informācija

Reklāmā attīstītājs norāda, ka netālu no ciema ir ērta infrastruktūra (dārziņi un skolas utt) , bet infrastruktūra līdz šiem labumiem nekāda, ceļi ir neceļi, Gauja pārplūst, attīstītājam viena pīpe, kas notiek ciematā, nekādas melorācijas sistēmas! “ainaviski Dīķi”-purvs
visas problēmas esot pašiem ciema iedzīvotājiem jāsedz no savas kabatas! Esiet sveicināti Saules murgā!

P Palīgs neskaidrajiem 10.02.2022

Jums nemaz nav romantikas - dīķus saucat par purvu. Applūst upe? Saņemsiet apdrošināšanu! Iesaku šo īpašumu. Nekas labāks nevar būt par šo!

I Ivara-draugs 29.03.2022

Sasslēja šķības koka būdiņas, kas jau pēc gada sākušas pelēt jo peld ūdenī, mājai esot 2 gadu garantija :DDDD Pieņemu ka tās būdiņas sabruks ātrāk kā cilvēki kredītu nomaksās...

S Sirmais11 21.11.2022

Jā - spekulanti būvē tieši tajā vietā, kas pagājušā gadā bija applūdusi. Bijām aizbraukuši apskatīt topošās mājas, kuras reklamē ss.lv - Dzilnas iela 26, Kadaga. Labi ka satikām vietējo, kurš parādīja bildes, kā topošo māju vietā izskatījās pagājušajā gadā. Kur skatās būvvalde?

E endzen 16.12.2022

Kuri tad ir šie attīstītāji un pārdevēji?