www.sudzibas.lv Sarmīte Rudzīte Skropstu pieaudzēšana

Sarmīte Rudzīte - Skropstu pieaudzēšana

Dārgās, skropstu mīlētājas! Sarmīte Rudzīte, kas izliekas par perfektu mestari, tā nav patiesība!!! Skropstas uzliek šausmīgi un nekvalitatīvi! Liek ar pirkstiem, nav ne pincetes, nekā! Bija atbraukusi uzlikt pie manīm uz mājām! Rokas no āras nenomazgāja un uzreiz ķērās klāt ar netīrām no transporta rokām līmēt skropstas! Līme likās, ka tā nav speciāla skropstām, bet gan momentlīme, kad bija izžuvusi, palika balta, bija izķēzītas visas skropstas! Ļoti neakurāti! Darbu veica nepilnās 30 minūtēs, bija uzliktas max 20 skropstas, kā teica " Katru mākslīgo skropstu pie katras manējās" !!! Vakarā bija puse nokritušu skropstu un sākās acs apsārtums! Acis sāpēja un koda, nevarēju izturēt un pēc pāris dienām norāvu! Neiesaku griezties pie šīs meitenes, kvalitatīvi un akurāti strādāt NEMĀK!!!

W Wan 21.07.2010

Tā ir ka ekonomē naudu.
Skopais maksā divreiz...

A Agnese 21.07.2010

Piekrītu...

K kristine 22.07.2010

pilnigi piekritu pie sarmites neiesaku skropstas likt vienkarsha cilveku apkrapshana ka ari vispar nejedz neko no skropstu pieaudzeshanas ka japieaudze viena pie vienas skropstas nevis kushkjos sabazt pa 40 min skropstas

I Ieva 23.07.2010

Emu pie vinjas likusi viss bija kartiba turejas labi uz izskatijas, bet nu pedeja reize nevareju sazvanit un nacas atlikt ieplanotu tikšanos tas tā kā būtu vienigais kas neapmierinaja!Un ja 40minutes liek bet nu man viss patika, var but tiesam tas ir ka kuram cilvekam!

N Nikola 28.07.2010

Ieva- tas nav kā kuram! tas ir visiem! Viņa tiešām nemāk to darīt, un arī lai neķerās! Apskaties, jebkurš mestars, neliek tik ātri! Pazīstu perfektu meistari, kas strādā dārgā, ļoti labā salonā, viņai ir nevis 3 gadu pieredze, bet gan 8 gadus pieredze, un viņa liek skropstas ne ātrāk kā par 2 stundām.. par ko te runāt? SARMĪTE RUDZīTE ir liela abpisēja un nekas vairāk!

U ughu 28.07.2010

man kā mēnesi atpakaļ uzlika skropstas, vēl šodien nevaru acis atvērt no skropstu biezuma un smaguma

L Ligitameirena! 28.07.2010

Meitenes miljas, a ko jus man iesakat darit es pie vinjas man viss kartiba, un eju jau 2 gadus ar pauzem, un liek ljoti labi, ja velaties mani ieraudzit klatiene ka vinjas man izskatas ludzu!Diez gan divaini lasot visu sito, jo principa seit vairak izspauza cilveka gariga stavokla limenis, o man kaut kas nepatika ta un davai aiziet katru dienu ieshu sudzibas un rakstishu aizvainojums par citiem cilvekiem...Jo Nikol pec taviem tekstiem lasot izklausas ka tev nevis skropstas tikushas liktas bet gan plastikas operacija un tagad nekas nebutu labojams, tu izsklausies vairak ka mazs berns kuram nebutu ko darit ikdiena...un rakstit ar tadiem lamu vardiem daudz prata spejas nav nepieeciesamas!Es vinu neaizstavu vai ka tmldz, bet es runaju sava varda ka man viss ir labi ar skropstinjam, un ja jau vinja strada tik ilgu laiku domaju gan ar gadiem protams ir kadi neapmierinati klienti ka jus dazi, es uzskatu ka tas ir tikai dabiski, bet nu tik loti bakstit ar pirkstu citu cilveku nav ipasi gliti, ja man kas nepatik es saku pasam cilvekam, nevis gudri-anonimi sarkastu pilnu sudzibas.lv!paldies

D D 28.07.2010

Ligita Meirena = Sarmite Rudzite. Ir diezgan nozžēlojami par sevi censties pateikt ko labu, ja Tu pati zini, kā strādā!

K Kikaarsunjiem 07.08.2010

1) Agnese- ?Kā Tavuprāt var liimeet skropstas ar pirkstiem?Tas nav reali, katru skropstu nemt un cakat klat- Sarmīte audzē ar pinceti ņemot katru skropstu.tad jau varētu padomāt ka Tu mannā biezputru ēd ar pieaudzēto nagu otru pusi.:D Manā pieredzē, par cik esu saprotoša skrējām pakal pincetei jo vecā sapliisa, ja nu taa kaapeec taa pincete bij vajadziiga ja vinja tjip ar rokaam audzee :D
2)Agnese Tu raksti, ka apaac sausmas ar momentliimi liimeets, ka peec paaris dienaam esi pati sev noraavusi skropstas pieaudzeetaas!Tu duma(es atvainojos) kāda velna peec pasai jaarauj aaraa pieaudzeetas ja reiz taas tjip ar momentliimi vai superliimi, tad izsaku liidzjuutiibu ja esi arii savas skropstas izraavusi ar sakneem kad neesi vareejusi vairs iztureet :D Ja bija Tev ko noraut, kaa pati rakstiiji taaatad tas ir pieraadiijums tam ka labi turaas ne? ;)
3)rokas varbuut nenomazgaaja, jo varbuut Tavs miteklis bija nehigeenisks un drosaak bija tiesi nenomazgaat? vai arii varbuut neiedomaajies ka sobriid aktuaali ir lietot antibakteriaalo skidrumu ko pudeliitee var iemest sominjaa un dezinficeet rokas kad veelas kaut ielas viduu???
4)maximums 20 skropstas tev tikusas pielimeetas, es reaali personiski nezinu cik ir jaabuut pieliimeetaam, bet varbuut tu biji cereejusi 150 gb skropstinju uz vienas acs?wow izsaku veelreiz liidzjuutiibu.
you welcome. p.s. mani netraucee personiigi aatraa uzliksana jo mans laiks ir mana nauda!

M meitene ar skropstam 14.09.2010

Iesaku ljoti uzmaniities ejot pie meitenes likt skropstas. Kameer Sarmite lika skropstas, peecaak izejot no vinjas maajas atklaaju, ka no mana ir pazudushi 10ls. Protams atpakalj negriezos. Tad labaak paarmaksaat salonaa, nekaa maksaat 8ls pie vinjas un veel pazuud no maka nauda. Maza kraapniece, tas notika teerbatas ielaa 20.

E es 26.12.2010

kaa jau saka par sho meistari "Labs chigaans ir beigts chigaans" :)) ja nu kaads nezin no kurienes vinja ceelusies..

L LigitaMeirena 25.04.2011

lieka, ka meitene kadam briesmigi trauce, jo jus tās rakstitajas esat vinai ta sirsnigi ķerušas klat.Tikai esat piemirsušas vienu, viņai ir pietiekoši daudz klientu, kas viņas apmekle un esam apmierinatas ar viņas darbu.Lasot šos komentarus var saprast tikai vienu, kads cenšas meitenei vienkarši ieriebt.

L lalalā 25.04.2011

nu es viņas vietā, ja par mani tādus dubļus lieti---simts proc uzrakstītu policijai iesniegumu, jo te pat jau pierādījumu pietiekoši ---jo ;sis kas te rakstīts ---ir j ā p i e r ā d a !!!un te nu varētu šeit rakstītājiem tā meitene apsēdināt tā skaistu uz paka, , , :))))es viņas vietā ---noteikti tā rīkotos, jo šādu jau tiesību nav nevienam---tad zinātu citreiz ko var atļauties!!!

E es 30.04.2011

nu cik man zinams ligita ir sarmites mate, tapec jau i tik daudz labas atsauksmes no vinjas, un cik man zinams tiesam sarmitei gari nagi uz citu naudam

T tolalalal 30.04.2011

Meitene nodoklus maksa?Ja mne, tad lai kluse, to pasai var sanakt sudi

L LigitaRudzite 02.05.2011

to jau tik vajadzeja pieradit, ka visi šie komentari tiek rakstiti, lai meitenei ieriebtu.Jo neviens no istajiem klientiem nezin, kas ir meitenes mate, to zin tik tas ipašais, kurš ļoti cenšas un neliekas miera, liekas jutas ļoti pazemots, bet ne jau, tu pirmais vai pedejais, kuru meitenes pamet...

J Jānis 07.07.2011

Ļoti cienījamā Ligita Rudzite (Meirena), no manis te ir tikai viens koments un par to atvainojos.
Ja būtu papētījusi kārtīgāk, tad redzētu ar kādiem datumiem postēti ir ieraksti, nedomāju, ka jau 2 gadus atpakaļ nācu iekšā, lai teiktu kaut ko sliktu par tavu meitiņu. Protams, jo vairāk klienti, jo vairāk neapmierināto. Par Sarmas darbu varu teikt to labāko, likt viņa māk, bet attieksme bieži vien pret atseviškiem indivīdiem nav tā labākā, pie tā ir jāpiestrādā.

Veiksmi!!!

K keitaaa 14.02.2014

Tiešām neiesaku pie šīs sieviete likt skropsatas, ja tomēr šo kļūdu pieļausiet pašas looooooti nožēlosiet..gadi iet bet izskatās, ka viņas profesionālajā izaugsmē vai "neizaugsmē" nekas nav mainījies. Joprojām dara šausmu lietas un 30/40 min viņai prasa viss tas, kas citam meistaram 2h un, protams visam viņai ir attaisnojums.. Gribētos šobrīd daudz ko pateikt ar trīstāvīgiem vārdiem, jo tikko man noņēma viņas pieaudzētās skropstas.. Ceru, ka karma tiešām ir un viss nāk atpakaļ.. neesmu ļaunatminīga, bet šoreiz nevaru..

T triumfa_arka 10.04.2014

Precīzai uzziņai: Sarmīte Rudzīte = salons S-Skaistums = cilvēks, kuram ļoto patīk palaist muti un no mugurpuses pataisīs brūnu jebkuru, jau 5 min. pēc tam, kad samaksāsiet savus EUR par skropstām un nagiem. Tiešām iesaku likt aiz auss 90% no šeit rakstītā. Būsim piesardzīgi, OK?

K Kardinals000 09.09.2014

Nezinu kā ir ar skropstu pieaudzēšanu, bet gēla nagus viņa, tiešām, pieaudzē neakurāti!!!
Pāris reizes biju pie viņas, bet pārdomāju. Tā jau laikam ir labāk vairāk samaksāt bet lai uzliek labi. Viņa visu grib tik ātrā tempā padarīt, ka tik vairāk naudas nopelnīt.
Tā nu vairs neeju pie viņas.