www.sudzibas.lv Sarmīte Rudzīte skropstu pieaudzēšana

Sarmīte Rudzīte - skropstu pieaudzēšana

3 gadu pieredze? - cilvēku krāpšanā!!!
Meitenei nav ne atbilstošās izglītības, ne iemaņu!!! Izmesta nauda, laiks un sabojātas skropstas!!!
Nepareiza pieaudzēšanas tehnika- vai vk -tādas nav!!! No sterilitātes- nekādu ziņu! dienas apgaismojums- ziemas laikā???
Sargājiet sevi!!! Izvēlieties labu meistaru- varbūt dārgāku, bet tādu, kuram jūs patiešām varētu uzticēties!!!

G

D D 11.11.2009

es arī pie viņas liku, jo likās, ka cena sakarīga un tā... viņa, kad skropstas liek, pat mēteli neļauj novilkt :) varot tāpat uzlikt, skropstas liek pušķos klāt, nevis pa vienai, ātri krīt ārā un skopstas sabojātas, šito uzzināju, kad pie normālas meistares aizgāju, kaut bija jāpiemaksā. Nekvalitatīvi strādā Sarmīte, ka tikai ātrāk, saņem naudu un prom. Neko par kopšanu pat nepateica. Brr. Tāda sīka, viltīga špidrilka. Piekrītu Guntai 100%. Netērējiet pie viņas naudu, jo ir arī labi meistari!

B bubu 14.11.2009

3 gadus macijusies, ka cilvekus krapt, tada ta pieredze

S sintija 30.11.2009

nu nee- kaadi diplomi??? kur????????? aizstaavi, aizstaavi... mees bijaam aizgaajushas ar draudzeni un spljaudamies! fui, fui, fui!!! citaam iesaku tomeer neriskeet!!! kapeec tad par citiem meistariem nav tik daudz suudziibu kaa par vinju???

B blondine 02.12.2009

varbut vinja pati ir rakstijusi sos labos komentarus.vai vinjas tuvakie, jo vinja tiesam liek slikti, un krit atri ara, diplomu es ar varu dabut, ja gribetu

S Siikaa 07.12.2009

biju pie Sarmites- nepatika- ne taa attieksme, ne apstaaklji kaados vinja straadaa, taapeec saprotu meitenes, kas izsaka pretenzijas pret vinju. veel man nepatika Ruuta Jozus, kaut gan no citaam esmu labas atsauksmes dzirdeejusi. Jebkurā gadījumā es tomēr uzskatu, ka tas ir jauki, ka meitenes tomār pasaka, kas pie kā ir paticis un kas nē- ja sirsniņa sāp, tad pasūdzās!!!

ja meistars labs un klientuura liela, tad arii suudziibas nekko nemainiis- tas vk ir cilveeku personiigais viedoklis!

V vivi 20.02.2010

nezinu, vai pie vainas ir sarmīte vai arī tas, ka es neesmu radīta liekām skropstām, bet tagad kādus gadus liekās skropstas nelikšu. tā taisnība, ka sarmīte liek puškiem, nevis pa vienai, tāpēc arī krīt laukā pa puškiem vien. tās solītās divas nedēļas gan noturējās visai labi, bet ne dienu ilgāk - tad jau izskatījos kā veca lelle.

M Margu6a 21.07.2010

Ne par vienu cilveku neviens neko sliktu nerakstis ta pat vien. Ja tik daudz raksta, ka viss ir tiesham tik slikti, tad varbut ieklausities? Pati biju uzlikusi skropstas, atkrita jau pirmajā vakarā. Tas bija vnk šausmīgi! Netērējiet naudu, tiešām, tas viss var ļoti slikti beigties

M maza 22.07.2010

sarmite rudzite liek skropstas shausmigi briesmigi uzliku pie vinjas vienu reizi pec 3 dienam nacas visas plest ara paliku bez skropstam acis shausmigi sapeja un vel saka ka skropstas vinjai nav kjinieshu bet ka uzzinaju visas vinjas ir kjinieshu :D vinja pati nezin ar ko strada bakstas ar pirkstiem nezina neko par higenu :Dvienkarshi briesmiga nevienam neiesaku likt pie vinjas skropstas

L liga 04.09.2010

Rudzīte Rudīte (Sermulis)
(22)
Rīga*Murjāņi

Plnīgi slēpj savu identitāti :D

K Klients 04.09.2010

Jā es arī biju pie viņas un viņa man gribēja iestāstīt kad lai pieliktu skropstas nevajaga vilkt nost apakšveļu bet es taču zinu ka vajag jo tā labāk stāv.

L ligitameirena 24.04.2011

liekas, ka visi komentari rakstiti pec pasutijuma. meitene strada ļoti rupigi, profesionali, viņas darba nav nekadas vajadzibas piesieties, ja jus pašas nemakat tas skropstas kopt, tad nevainojiet liceju, viņa noteikti ir bridinajusi ko drikst un ko nedrikst, ne jau man vienigai tas ir zinams .ir pietiekoši daudz cilveku, kas pie viņas iet jau vairakus gadus, un varam pateikt tikai to labako

I Iveta 05.05.2011

Ne jau velti pilns internets ar sudzibam tieši par konkrēto personu, ja jau tās būtu tikai baumas, tad šaubos, ka būtu tik daudz neapmierināto.

I Inga Rusmane 27.12.2011

Sheit ir vel viens pieradiijums, ka nevajag tos paris latus ekonomet uz labu meistaru.

Parasti labi meistari letak par 10 - 12 latiem nenem par pakalpojumu.

A Astra 28.12.2011

Hmmm... Bet varbūt visi tie neapmierinātie ir viens un tas pats cilvēks, kurš grib atriebties Sarmītei?!!! Varbūt bijušais darba devējs?!!!... Draugi, mīļie, pārtrauciet! Mēs jau neesam muļķi.