Sarmīte Rudzīte / Sarma Rudze - skropstu pieaudzēšana

Sarmītei zvanīju sakarā ar skoropstu pieaudzēšanu- sludinājumu atradu zip.lv
Zvanīju, sarunājām nākamajā rītē, ka viņa man pieaudzēs skropstas, aizbraucu, zvanīju, zvanīju, zvanīju... bet nekā, izrādijās, ka meitene aizgulējusies un uz Rīgu pat nav atbraukusi. Teica, ka būs pēc 30min.- lai uzgaidot. Tā nu gaidiju, tik 30 min. vietā nogaidīju 2h. Biju dikti dusmīga, bet tākā biju nobriedusi skropstām- tā arī gaidīju. Skropstas viņa uzlika 30 min. laikā- sakot, ka pieredze ir tik liela- darbiņš raiti ejot. Nu labi, bet skropstas sāka krist ārā un izskatījās drausmīgi jau otrās dienas vakarā- sludinājumā teikts, ka viņa piedāvā salabot, ja kkas notiek divu nedēļu laikā- vērsos pie viņas, bet nekā- meitene izvairijās.
Nācās iet pie citas meistarītes, lai sakārto skatu- bet kā izrādijās- skroptas bija pilnīgi nepareizi salīmētas- nācās pārmaksās, visu ņemt nost un likt pa jaunu. Tagad skropstas turas ļoti labi jau mēnesi!

E Eseseseeseeses 16.11.2009

patiesiibaa tas ir ljoti labi, ka cilveeki slikto meistaru vardus un uzvardus publicee, jo pasai ne reizi vien ir gadiijies uzrauties un ne visai profesionaalaam meiteniiteem, kuras piedaavaa leetu cenu, bet darbu paveic sliktaa kvalitaatee...

S Signe 16.11.2009

Man arī sanāca uzrauties uz šitās "meistares"... Kad pati iemācijos pieaudzēt skropstas - viss bija skaidrs, kādēļ pēc laika Sarmītes darbs izskatijās atbaidoši...

S sintija 30.11.2009

es arī biju aizgājusi pie šitās meitenes likt skropstas- man prieks, ka kādai patīk un ir sajūsmā- bat tas iespējams tāpēc, ka nezini, kas ir patiešām kvalitatīvas skropstas un profesionāla pieaudzēšana!!!
viennozīmīgi- pie Sarmītes- tā ir izmesta nauda!!!

K katja 22.07.2010

miljas meitenes neiesaku likt pie sarmites skropstas jo uzliku nacas noplest pirmaja nedelja nost jo vinjas saaka krist aaraa un izskatijas atbaidoshi kaa arii pati sarmite nesaprot neko no skropstu pieaudzeshanas liek kushkjiem nekvalitativi un atri aizbildinoties ka vinjai 3 gadu pieredze bilnigs sviests man pec vinjas lika meistare ar 5 gadu stazu un lika 1, 5 - 2 stundam :D