Sandero - Nemaksa

Strādājām šinī firma, pirmam kartam nosledz nevis darba ligumu ka viņi teica, bet uzņēmuma ligumu. Nostradajam, kad pienaca ta diena maksat, telefons izslekts. Valdes loceklis pie ka mes stradajam ir eduards upenieks, tur uzvietas stradaja objektā vardā jānis, itka atbildigais par objektu, tagad kad zvanu prasu kad samaksas, suta viens pie otra un stasta visadas gudribas, pedejo reiz kad zvaniju janim, vins saka man draudet ka noorganizes lai mani apklusinatu, bet es neesmu no tiem. Ta firma reali čakare, runa skaisti.

G

B Baņķieris 30.05.2011

A tur tajā objektā ko nospert nav????

B Baņķieris 30.05.2011

Ar šitādiem nekāda sadarbība jums tāpat nesanāks... Sarēķiniet cik viņi jums parādā+ morālo kompensāciju, un paņemiet graudā. Nu un telefonu ar pie reizes varat izslēgt.

K komik 08.06.2011

SUPER! Ka man patik sis saits, cilveks izdoma kadu apdirst un uzpriek''su, bet tie gudrinieki (Dainis G., Zigmars V. un Gatis Sukeliss) kuri te apdirsh sho uznemumu aizmirsa pateikt ka pashi sanema naudu un nakamaja diena par darbu aizmirsa, atnaca tik paligstradnieks, bet ari tas bija piedzeries. Gandriz nede'lu vinus nevarejam sazvanit - neviens necela trubu, un kad paradijas tad tikai pakal shtrumiem, kurus ari sanema. Un nauda ir izmaksata vairak neka nopelnits. Par ko maksat ? Par nepabeigto darbu? Neviens darba deveis nesedes un negaidis kamer stradniekiem apniks dzert, protams ka uzreiz tika mekleti jauni cilveki, jo darbs negaidis dzerajus.

P pele 08.06.2011

Un kas maksās kompensāciju uzņēmumam par to, ka dēļ kaut kādiem DZERAJIEM tiks kavēti termiņi ?
Vienu varu ieteikt tam uzņēmumam - NEMEKLĒJIET DARBINIEKUS NO AIZPUTES VAI LIEPĀJAS - vienalga trapisies dzeraji, kuri pat nesapratis, kāpēc viņus atlaiž no darba un kāpēc nemaksā solīto. Viņi tak doma ka, ja viņi paris dienas kaut ko padarīja tajā objektā un nedēļu tur neradījās - tad viņi jau nopelnīja miljonus.

P pele 08.06.2011

Var tagad no tiem čaliem pieprasīt kompensāciju par to ka apmelo uzņēmuma labo vārdu - jo līdz šim brīdim par" Sandero" nebija nevienas sūdzības.

P pele 08.06.2011

Re ka vajag tikai pieņemt darbā dažus alkoholiķus no laukiem - un tevi apdirsis no galvas līdz kājām.

J Juris 09.06.2011

Skaties es šito Gati zinu tas čalis ir te no Dobeles nav jau brīnums te dobelē čalis arī ir sūdus savarijis skatos jau atkal ir kautkur ielīdis vienmēr viņam visi vainīgi PAŠAM tad kāda slava pa priekšu cilpo būtu Gati nokaunējies tu tak esi dzērājs kā saņem naudu tā pazūdi un darbus līdz galam nepadari kad tu maniem sencīšiem adosi naudu par tevis itkā pabeigto fasādi ?