Sandero - Meļi.

Sia''sandero'' neuzķerieties uz šito firmu, viņi ielikuši sludinajumu liepajniekiem.lv un aizpute, ka mekle stradniekus pa kapeikam, viņu sludinajuma numurs ir 26779909 tas ir tas janis kurš jums nesamaksas pa darbu, iedos 20 ls nedeļa labakaja gadijuma.

G

K komik 08.06.2011

Ir darba dro'sibas un aizsardzibas noteikumi - kuri nosaka, ka alkohola reibuma objekta nedrikst atrasties. Un neviens darbadevejs negaidis cilveku atpakal darba, ja tas kave darbu del alkohola...

P pele 08.06.2011

Vienu varu ieteikt tam uzņēmumam - NEMEKLĒJIET DARBINIEKUS NO AIZPUTES VAI LIEPĀJAS - vienalga traipīsies dzērāji, kuri pat nesapratis, kāpēc viņus atlaiž no darba un kāpēc nemaksā solīto. Viņi tak doma ka, ja viņi pāris dienas kaut ko padarīja tajā objektā un nedēļu tur neradījās - tad viņi jau nopelnīja miljonus.