Coretti - vaksācija

Vēlos dalīties pieredzē par Coretti salonu! Biju nopirkusi Zizu kuponu vaksācijai (bikini). Kad pierakstījos procedūrai, apkalpošana bija vairāk kā laipna.
Ierodoties salonā, labās ekspektācijas jau noplaka pie ieejas - ļoti bezgaumīgs salons, sen neko tādu nebiju redzējusi, tumšs, nemīlīgs.
Lai arī ierados precīzi laikā protams, bija nedaudz jāuzgaida ~15 min., to var saprast, taču mani pārsteidza "uzgaidāmā vieta" - tas bija patumšs koridoris, sajūta kā centrālstacijas uzgaidāmajā telpā.
Par pašu vaksāciju - meitene nostrādāja zibenīgi ātri, bet par kvalitāti - trūkst vārdu. Ja to sauc par dziļo vaksāciju (kā bija minēts kuponā), tad es esmu tramvajs! :)
Pēc šīs procedūras man bija tikai viens secinājums, ja cilvēkam nepatīk savs darbs, tad varbūt nevajag to darīt!!! Jo kaut ko kaut kā izdarīt mēs visi protam, bet ja saucies par speciālistu un par to saņem naudu, tad tas jādara profesionāli, kārtīgi un kvalitatīvi!
Bēdīgi! Protams, nekad vairs neapmeklēšu šo salonu!

Z zanelinaberga 18.01.2012

Vakar arī biju šajā pašā salonā ar ZIZU kuponu uz dziļo bikini vaksāciju un kāju visā garumā vaksāciju.

Viss tika noplēsts nepilnās 30 minūtēs, konkrēti bikini zonā ļoti daudz tika nez kāpēc atstāts. Ne uz kājām, ne bikini zonā nekas netika piekoriģēts ar pinceti, kā tas normālos salonos tiek darīts. Vispār šausmīgi.

Šī man bija 2. pieredze ar šo salonu. Arī pirmā - skropstu ilgviļņi - bija ārkārtīgi negatīva. Skropstas vispār nebija atliektas.

Labāk uz šo salonu neejiet!

E EGIJA 20.02.2012

Briesmigs salons, kur vaksaciju tiesam neprot veikt, jo ja ta eic dzilo vaksaciju, tad es esmu balerina...tik neprofesionali.. arī pirku uz kupona... :(

S suudzambiibele 13.03.2012

Biju izmantot dziļā bikini vaksācijas kuponu.. Piekrītu iepriekšminetajam: ja tas ir dziļais bikini, tad esmu tramvajs! 15min un pa mājām! Vasks pat vēl palika pāri pie manis - zeķubikses, aplipušas ar vasku, veic darbu labāk nekā vaksētāja!
Dziļo laikam taisa tikai tad, ja tu tiešām samaksā pilnu cenu. Laikam tā jau ir kuponu politika, ka apdara darbiņu lai tikai būtu izdarīts un naudiņa ieripotu kontā. Bet tas ir negodīgi pret klientiem.

I ikra2000 18.05.2012

Arī es biju uz pusveiksmīgu vaksāciju Coretti ar kuponu. Pirmajā dienā kājas visā garumā, 30 min., meitene gan laipna, gan profesionāla, pielietoja pinceti un sniedza padomus. Otrajā dienā dziļais bikini, 20 min., cita meitene nedz laipna, nedz profesionāla, nekādas pincetes, vaksācija tikai guļot uz muguras (liekas, ka daudz matiņu arī tika nolauzti, nevis izrauti, jo uzreiz atauga). Ta taču i tikai naudas plēšana, nevis jaunu klientu piesaistīšana. Vairs neapmeklēšu.

E elīna 84 17.06.2012

Izskatās, ka vaksācijas procedūru veica meitene, ks izvēlējas sev nepiemerotu profesiju.
Kā jau tika minēts iepriekš, dziļās vaksācijas vietā uztaisa "kaut ko", pie tam, nenotīrot vasku un neapstrādājot ar pinceti.
Ar kuponiem, vai bez tiem - neiešu vairs uz to salonu.

L lilly 17.06.2012

Jā, piekrītu pilnīgi visam kas te rakstīts, man bikini vaksācija bija taisīta 15 min. laikā, kad teicu ka man āda ir parāk jutīga, man atbildeja ka viņiem ir universālais vasks visiem. Hm, ok, bet kapēc tad pie citas meistares man gandrīz nesāp un apsārtums paiet jau pēc dažām stundām nevis dienām, ka pēc Coretti salona meistare darba? Labi ka atradu citu meistari, stradā majās, bet attieksme un kvalitāte 100 reiz labāka nekā salonā. Kam ir interese, pēc tiešam laba meistara varu uzrakstīt privāti tel.nr :)

E Eva44 12.07.2012

Ļoti zems līmenis, biju uz dziļo bikini vaksāciju, ko ne tikai slikti veica, bet arī pati attieksme bija drausmīga. Pakalpojumu sniedza kaut kāda rudmataina psihopāte, kura vienkārši neieredz savu darbu. Viņa konkrēti sāka man braukt augumā pilnīgi ne par ko un kad gāju arā pa durvīm nolamāja ar pēdējiem lamu vārdiem. Nekad vairs neiešu uz šo salonu un citiem arī neiesaku.

P peliite 18.07.2012

Biju šodien uz vaksāciju ar kuponiem! Bija jauna meitene - ne īpaši laipna, galvenais laikam gribēja apdarīt viņas pienākumu. Tāda brūniem matiem saņemtiem astē. Apbrīnoju tos cilvēkus, kas tur ies. Gāju ar CitySale kuponu. Nekādas pincetes, nekāda pieturēšana vai tās vietas piespiešana ar pirkstiem, kur tika noplēsts vasks. Ļoti daudz palikušo matiņu! Bikini zonai pat šķību svītru man uztaisīja.

F feli-cita 03.11.2012

Biju uz bikini vaksāciju. Neiesaku. Darbs paviršs, ātrs, nekvalitatīvs. Procedūra ilga labi ja 20 min., ātri un brutāli, lieliem laukumiem noplēšot matiņus. Rezultāts - atstāts ļoti daudz nenovaksētu matiņu, daļa tikai applēsta, plus sakairināta āda (pie kam vaxāciju veicu regulāri un nekad tāda problēma nav bijusi).