www.sudzibas.lv Salons Coretti Slikts serviss, bojājums!!!

Salons Coretti - Slikts serviss, bojājums!!!

Laicīgi pa telefonu pieteicos manikīra un pedikīra pakalpojumam salonā "coretti" 14. Aprīlī. Cerēju sakopt rokas un kājas pirms lieldienām. Apmeklējums izvērtās par briesmīgām 3 stundām bez rezultāta! Pirmās 2h tā saucamā "meistare" nemākulīgi mēģināja noņemt veco gēllaku, visu laiku pukstot un elšot, ka neko tādu savā praksē neesot redzējusi. Tas, kā viņa to darīja, liecināja par absolūtu pieredzes trūkumu. Man gēllakas pārklājums nagiem ir pēdējos 15 gadus un apmeklēju manikīru regulāri. Procedūras vidū viņa paziņoja, ka pedikīru viņa nepaspēšot uztaisīt, jo es jau pati redzot, cik lēni process ejot. Pa visu viņa vairākas reizes ar mehānisko vīli ievīlēja manu nagu pamatnēs, tos bojājot un nodarot sāpes. Procedūra ir veikta 4 dienas atpakaļ un joprojām nagi sāp neciešami. Teicu, lai neliek gēllaku, bet paveic normāli manikīru ar vecās lakas noņemšanu, tad paliks laiks pedikīram. Rezultāts= daļēji noņemta vecā laka, sabojāti nagi, kas tika pārklāti ar aizsarglaku un viduvēji veikts pedikīrs. Kad nonācu pie administratores un izteicu savas pretenzijas, viņas pirmā frāze bija " bet viņa ir no Ukrainas, bēgle, ar piecu gadu pieredzi? ". Man ir pilnīgi vienalga, no kurienes nāk meistars, bet, ja salons pērkam kopā reklāmā norāda, ka "rokas tiek dēvētas par cilvēka vizītkarti, kas parāda rūpes par sevi un sniedz pirmo iespaidu par cilvēku, tādēļ to kopšanai jāpievērš īpaša uzmanība - nepietiks tikai regulāri tās mazgāt un ieziest ar krēmu. Sakoptas rokas vairo pārliecību par sevi - atjauno nagu formu un piešķir rokām brīnišķīgu izskatu ar klasisko manikīru un ilgnoturīgo gellakas pārklājumu! Salonā pieejami aptuveni 90 gellakas toņi, no kuriem noteikti atradīsi piemērotāko arī sev" un tas neatbilst rakstītajam, tad tā ir krāpšana. Manikīre bija vēl tik nekaunīga un pieprasīja, lai maksāju par gēllakas noņemšanu, kas reāli netika veikta. Samaksāju skaidrā naudā, nekādu čeku pretī nesaņēmu, bet man ir apliecinājums par rezervāciju un bilde ar rezultātu. Spriediet paši, vai jūs arī vēlētos saņemt šādu pakalpojumu par 53 eur?

19.04.2022

J Jureta 19.04.2022

Maksā par kvalitatīvu pakalpojumu. Jums nevajadzēja maksāt.

A Anita Z 01.05.2022

Coretti salonam ir lielas problēmas ar samaksu par darbu. Tāpēc klienti cieš. Profesionāli meistari šādā bedrē nestrādā.