www.sudzibas.lv Salons Coretti Neticiet kuponiem!

Salons Coretti - Neticiet kuponiem!

Iegadajos kuponu perkamkopa.lv 22€ vertiba matu griesana un krasosana viena toni. Ierodoties izstastiju frizierei, ko velos, vina apstiprinaja, ka to izdaris. Peksni izradijas, ka manis izveletais tonis ir luksus - japiemaksa15€. Krasosanas laika friziere ar vien biezak piemineja, ka nevar zinat, ka sanaks, katram citadi iekrasojas utt.. Krasa, kuru man solija, bija aptuveni 10%matu, parejie izraibinati. Friziere pazuda pec izzavesanas. Uz epastu salons nav atbildejis vel lidz sim. Pateretaju tiesibu biroja man teica, ka, ta ka coretti neizsniedza elektronisku apstiprinajumu par kupona sanemsanu, es neko nevaru pieradit. Vairs neapmeklesu so salonu, kaut vai attieksmes del.

Atbilde no coretti 10.04.2018

Labdien!
Šeit raksta Coretti administrācija - mums rūp mūsu klientu viedoklis, tādēļ, lūdzam uz mūsu epasta adresi [slēpt]@inbox.lv nosūtīt vēstuli, kurā norādiet savu : vārdu, epasta adresi un, ja vēlaties arī savu mobilā tālruņa numuru salona, apmeklējuma laiku, meistara vārdu, kupona numuru. Pēc situācijas noskaidrošanas, nekavējoties sazināsimies! Pateicamies par sapratni!

Z ZaneB 10.04.2018

Un šis salons tik bieži liek kupons akcijas!

Kolta 10.04.2018

Labi, ka vel neatstaja ar visu krasu matos.