Coretti - piemaksas

Pāris reizes veicu vaksāciju salonā Coretti tādejādi iegūstot pastāvīgā klienta statusu. Katru mēnesi man tiek sūtītas SMS ar īpašajiem piedāvājumiem. Piemēram, tika solīta superakcija bikini vaksācijai par 10 EUR. Kad jau bikses bija nost un es uz galda, uzzināju, ka jāpiemaksā vēl 5 EUR, jo izejot daudz materiāla. Nu nezinu vis, bikini vaksēju regulāri, nekādiem džungļiem cauri jālaužas nebija, darbiņš tika paveikts 20 min. Problēma pat nebija naudā, bet attieksmē, tā vienkārši nedrīkst darīt! Tas ir aizvainojoši! Arī dupša zonā vaksācija bija jāpalūdz īpaši. Rodas iespaids, ka salona saimnieki rīko akcijas, kam darbinieki, kas nemitīgi mainās, nepiekrīt. Rezultātā atmosfēra un notikuma pēcgarša ir ļoti slikta.

P

E Ezekiela 14.01.2015

kārtējais pierādījums, ka skaistumkopšanā uz akcijām iet ir galīgi garām-pat bīstami. Diemžēl darbs maksā tik, cik tas maksā, ja vien to neveic praktikanti vai meistari, kurus normālos salonos darbā neņem.
Kad mēs, klienti, būsim beidzot sapratuši, ka arī skaistumkopšanā strādājošām darbiniecēm ir jāmaksā rēķini un jāskolo bērni kā mums visiem, tad varēsim sākt sūdzēties. Līdz tam-pērkam kuponus un riskējam tālāk. ar ko arī visus apsveicu!