www.sudzibas.lv Salons Coretti Vaksācija + attieksme

Coretti - Vaksācija + attieksme

Nopirku 2 kuponus vaksācijai, laicīgi pierakstījos. Ierados, galvenā administratore atgādināja sutineru no filmām, negatīva un nelaipna.. Nezinu vai tas tāpēc, ka man bija kuponi vai biju ģērbusies neuzkrītošās drēbēs (labās, kvalitatīvās, dārgās, bet neuzkrītošās). Vajadzēja nedaudz uzgaidīt, kādas 10 min, tas jau nav nekas traks. Vaksācijas laikā "speciāliste" sūdzējās, ka matiņi visur par īsu utt, bāc tās ir tādas muļķības, bija tas 0,5 cm ataudzis un pat vairāk vietām, lai varētu novaksēt, pie tam labs, kvalitatīvs vasks matiņus var "paņemt" jau no 2 milemetriem, tā kā domāju, ko gan viņa man te pūš pīlītes un liek justies neērti + vainīgi. Vaksācijas vidū man piedāvāja vai nevēlos pārrakstīties uz citu laiku, jo viņai bails, ka viņa nevarēs visu izdarīt kā vajag, jo tie matiņi tik īsi. nu ja es dzīvotu Rīgā 10 m no salona, tad varbūt apsvērtu tādu variantu, bet tā kā vakarā devos uz pasākumu, tas atkrita. Kad tika veikta uzacu korekcija par ko es piemaksāju pie cenas, jo tas nebija iekļauts kuponos, man pirmais uzdotais jautājums bija: kad jūs pēdējo reizi esat bijusi uz sejas tīrīšanu? Es nesapratu vai tas bija kā uzbrauciens vai arī viņa reklamēja pārējos salona pakalpojumus man. (2 nedēļas pirms vaksācijas es biju uz sejas tīrīšanu. Ko lai saka "jauki") ... Pirms un pēc vaksācijas nekādas eļlas vai attaukojošie līdzekļi netika lietoti, tai skaitā bikini zonai (AAAUUUch!)...Vaksācijas laikā, runāju, lai aizpildītu neērto klusumu, un lai nevajadzētu klausīties nervus kaitinošā mūzikā, esmu komunikabla un tā kā tikko biju atgriezusies no ceļojuma, tad stāstīju kur bju un ko redzēju. Viņa saprata, ka mans finansiālais stāvoklis ir kaut kādam standartam "atbilstošs", vaksācijas beigās, viņa man iedeva vizītkarti un teica, ka ja nākamreiz es pierakstīšos pie viņas, tad man vaksācija visam ķermenim būs 15 ls, kas ir lētāk nekā ar 2 kuponiem un vēl piemaksājot. Jauki, vai ne! No šī pakalpojuma protams atteicos, jo kvalitāte bija nožēlojama, jau tās dienas vakarā varēju mierīgi ņemt veco labo epilatoru rokās. Bija dusmas! Sapratu, ka salonu apmeklēju pirmo un pēdējo reizi