www.sudzibas.lv Salons Coretti Sliktas kvalitātes pakalpojumi

Coretti - Sliktas kvalitātes pakalpojumi

Labdien!
Vēlos pastāstīt par savu pieredzi šajā salonā un brīdināt cilvēkus par iespējamām sekām to apmeklējot.
Pirms kāda laika iegādājos kuponus citylife.lv un cherry.lv uz pakalpojumiem šajā salonā (vaksācija un matu griešana ar karstajām šķērēm). Uzreiz pieteicu abas vizītes, jo saplānoju tā, lai man būtu ērti.
Protams, piekrītu, ja pērc kuponu, nevar gaidīt vislabāko attieksmi un superīgāko kvalitāti, tomēr salons šādā veidā piesaista klientus (tam jau tie kuponi domāti). Tas, kāda attieksme bija pret mani kā klientu, bija vienkārši šausmīga.
Pirmā procedūra bija vaksācija. Diemžēl "meistares" vārdu nezinu, tomēr pati procedūra bija īpaši "patīkama" (tā jau nekad nav patīkama, tomēr šoreiz meitene pacentās, lai būtu īpaši sāpīgi un diskomfortabli. Pēc 5 minūtēm viņa paziņoja, ka dziļo bikini vaksāciju nevar veikt, jo sāpēs vēl vairāk... Es atvainojos, bet tādu pakalpojumu es nebiju iegādājusies. Tomēr, tā kā acis jau asaroja no sāpēm, domāju - lai nu ir! Došos ātrāk prom, lai nav tas jāpacieš. Pārnākot mājās, konstatēju, ka bikini zonā ir palicis vasks - vienkārši "super"! Es par to kuponu samaksāju 6 ls, jā nav liela summa priekš dziļās bikini zonas vaksācijas, tomēr par 5 minūšu darbu tas arī ir diezgan daudz.
Pēc nepatīkamā atgadījuma nevarēju izlemt, vai doties uz šo salonu pie friziera, jo pieraksts bija manā izlaiduma dienā, negribētos palikt bez matiem pirms tāda notikuma! :D Tomēr sadūšojos aiziet un nolēmu atteikties no kaut kādas procedūras, kas ietilpa tajā pakalpojumā (matu ārstniecība ar infrasarkano ierīci kaut kādu), nodomāju vēl - gan jau friziere mācēs matus izmazgāt un aplīdzināt ar karstajām šķērēm. Protams, friziere bija kaut kāda jauna, mazliet nesakopta meitene, kura man uzticību neiedvesa, bet ok, cerēju, ka viss būs labi. Protams, mazgāt matus prata un žāvēt it kā arī! :D Par to griešanu neesmu pārliecināta, bet viņa ievēroja manu vēlmi, lai mati tiktu nogriezti minimāli (paldies viņai par to). Kā jau minēju, tajā dienā man bija izlaidums, parasti pēc friziera mati arī baigi neieveidoti izskatās labi (neliels, savtīgs plāniņš no manas puses jau bija - apvienot divas lietas), tomēr vēlējos kaut ko interesantāku, kā izžāvētus matus ar fēnu un apaļo ķemmi. Pajautāju, ko varētu darīt lietas labā, protams, par atsevišķu samaksu, tomēr piebildu, ka vairāk kā 5ls man nav līdzi skaidrā naudā Meitene piedāvāja sapīt bizīti, es piekritu. Kad jautāju, cik man jāmaksā, viņa atbildēja - 5ls! Ko??? Nopietni! Nu ja, es apjuku, nošokējos, varbūt esmu stulba, bet par vienu bizīti, kuras uzpīšana prasīja 3 - 4 min, jāatdod 5 ls? Ok, es nevēlējos baigi strīdēties, pirms piegāju pie kases, friziere pieskrēja fiksi pie administratos, kaut ko iečukstēja ausī un aizgāja, administratore palūdz man 5ls. Es godīgi atdevu, bet viņa uz mani paskatījās un pasmaidīja, sakot - paldies! Čeku neizsita, protams. Vienīgā škrobe, ka nepalūdzu čeku un neuzstāju, ka man tas vajadzīgs, jo droši vien tā naudiņa meitenītēm kabatā aizgāja. Nu neko, lai iet labumā!!! :D
Ļoti garš apraksts sanāca, bet tas, lai citi cilvēciņi neuzticās šim salonam un pakalpojumiem uz kuponiem, kaut gan, ja Tu nopērc arī kuponos kaut ko, salonu darbiniekiem pret Tevi jāizturas arī kā pret cilvēku (nez kā citi saloni piedāvā jauku attieksmi, arī ja klients atnāk ar kuponu). Mani viņi kā savu klientu nemūžam tur vairs neredzēs un nevienu manu draudzeni vai paziņu arī ne! Lai veicas bizness! :D

K

L Lexxxx 21.07.2013

Sagribēji SUPER EXTRA servisu. Apjēc vispār cik viņa par to kuponu saņem? Ja nopirki pa 6Ls, tad 2Ls ir portālam no kā nopirki 2Ls saimniecei un 2Ls meistaram Ahuj...uzvārījās, ne. Un starpcitu friezere sav naudu nevar kabatā iebāzt, ja vienīgi tā nav tējas "nauda", bet tā KUPONU KARALIENES ir žmogas un pērk visādus sūd...pa lēto dedomāju, ka atstāj tādu:D Kad beizot jums pieleks ej pa normālu samaksu un saņemsi pilnu servisu un tad arī meistaram būs prieks strādāt nevis pa santīmiem.

S suny 22.07.2013

lexxxx aiztaisi savu muti ciet.tad nefig salonam nekadus kuponus piedavat.Tad nebus jazelojas.ja pret mani butu tada atieksme es pa muti iedotu un vispar neko nesamaksatu.Un iemacies gramatiski parezi rakstit.Savadak tads ka cangalis