Coretti - paviršs darbs

Iegādājos kuponu Coretti salonā uz augļskābju pedikīrs + Gelish lakas pārklājums + dāvanā bagātīgi kopjošu sojas vaska procedūru roku kopšanai. Saņēmu tikai paviršu attieksmi, jo redz, šai darbiniecei (Sanitai), kas man to veica, bija svarīgākas lietas darāmas - čatošanās papildus pa mobīlo telefonu. Kā rezultātā savu aminoskābesaugļskābju pedikīru es nedabūju, jo viņa uzskatīja, ka man tas neesot nepieciešams, līdz ar to dabūju tikai sauso aparātpedikīru un franšu pedikīru arī nelabprāt veica... par dāvanu rokām vispār nerunāt, protams tas pat netika piedāvāts, kā bija atrunāts kuponā. Gelish laka pēc trīs dienām vispār sāka lobīties nost. Esmu dziļi vīlusies Coretti salona pakalpojumā!!! Noteikti uz šo salonu, ja to tā var nosaukt, vairs nekad neiešu un neieteikšu iet arī nevienam citam!

K klientsssssss 05.03.2014

Tad nevajag iet ar kuponiem. Ejiet uz salonu, kur jums prasīs par šo pakalpojumu attiecīgu samaksu, kas nebūt nav kupona vērtībā un tad varat izteikt savas pretenzijas. Izskatās, ka neesat strādājusi tādā sfērā, kura apkalpo cilvēkus, tāpēc varat gudri runāt par to kas un kā jādara. Atveriet savu salonu, pieņemiet darbā pašus labākos speciālistus un bizness jums ies no rokas! Nevienas sūdzības, nekā peļāma! šodien pati biju pirmo reizi šajā salonā, tiesa, man arī bija kupons un ticiet vai nē, mani apkalpoja šī pati meistare un zili brīnumi notika- manikīrs perfekts, laba apkalpošana.

Viss labākās atsauksmes par meistarīti Sanitu,ātri un labi strādā...laka turās perfekti 3-4 nedēļas.
Esmu ļoti apmierināta ar šo salonu.