www.sudzibas.lv Salons Coretti neprofesionāla kosmetoloģe - vaksācija

Coretti - neprofesionāla kosmetoloģe - vaksācija

šodien 29. augustā izmantoju kuponu skaistumkopšanas salonā "Coretti" uz dziļo bikini vaksāciju. Samaksāju par kuponu ls 6. Bikini vaksācija ir ļoti intīms pakalpojums. Un vajadzētu, lai šo skaistumkopšanas pakalpojumu veic tiešām speciālists. Diemžēl salonā Coretti šodien strādāja ļoti slikta kosmetaloģe. Vaksāciju parasti veic ar ātru vaska noplēšanu, nezinu, vai kosmetoloģe vēlējās speciāli mani mocīt, bet vasku plēsa nost ļoti lēnu. Tik lēnu, ka varēja sajust katru matiņu, kā tas lien no ādas ārā. Drausmīgi. Līdz ar to sāpes bija šausmīgas. Otrs, vasks nenormāli karsts. Nav jau kājas, ka var vasku tik karstu likt virsū, tomēr bikini zona. Vairākas reizes viņai to teicu, bet lietas labā nekas netika darīts. Izturēju 20 min, sapratu, ka nevēlos čūlas intīmajā zonā. Kosmetoloģe vēl nekaunīgi piebilda, ka es nu gan esot nepacietīga. Par šādu komentāru piecēlos un gāju prom. Vaksāciju veicu jau trīs gadus un par nepacietīgumu nedrīkstētu bilst ne vārda. Un pēdējais, kas liecina par nekvalitatīvu pakalpojuma sniedzēju ir tas, ka, atnākot mājas, konstatēju, ka bikini zonā ir palicis vasks. Kā vispār tā var strādāt? Neieteiktu nevienam apmeklēt šo salonu.

P