K krakra 12.05.2013

Kapēc uz reiz laukos?!? Domā, ja Rīgā dzīvo, baigi krutā uzreiz esi? Mēs laukos uz lētām kuponu kaktu frizētavām neejam, un matus nokrāso tā kā vajag.
Gribi labi izskatīties, nežņaudzies!

ilmaars 13.05.2013

Tādai frizētavai nevis nav vietas Rīgā, bet nav vietas arī laukos. Ar tiem kuponiem viss bīstami var iznākt. Ej pie pārbaudītiem frizieriem. Vispār, tas, ka iznāca zaļganīgi, ļoti daudz ir atkarīgs no tava matu toņa. Bet ja tu vēl mētāsies ar vārdiem, ka laukos jau tikai var tik sūdīgi strādāt, tad man lielumliels prieks, ka tev tā izdarīja. Domā laikam, ka Rīgā viss pēc baigajiem standartiem čiki briki, bet laukos tikai mēslu bedre. Izlien no savas glamūrās pažobeles un apjēdz, ka tev uztaisīja zaļus matus, tas nenozīmē, ka visiem cilvēkiem, kas tev ko ne tā izdara, ir vieta laukos.. Laikam savu čivauvu arī uz solāriju vadā cepties :D

L ladylady 01.06.2013

Man arī tur izkrāsoja matus zaļā tonī. Un ļoti brīnijās kā tā var būt. Tad ar pulveriem mēģināja izvest to zaļumu. Izgāju no turienes ar pelēkiem matiem stipri sabojātiem.