Coretti - manikīrs

portālā"" Zizu"" iegādājos kuponu manikīram ar Gelish nagu laku.
Šodien to izmantoju un jūtos patiesi dziļi vīlusies.Pierakstījos laicīgi un pastāstīju, ka man ne[pieciešams arī noņemt veco laku un ka vēlos franču manikīru, par ko protams esmu ar mieru piemaksāt.
Rezultātā saņēmu nelaipnu apkalpošanu, atteikumu veikt franču manikīru un rokas arī netika pārklātas ar mitrinošo krēmu, kā tika piesolīts kuponā.Cik noprotu šajā salonā strādā vairākas manikīra meistares-iespējams, ka citas ir laipnākas, taču es šajā salonā vairs nekad neatgriezīšos.Un citiem arī neiesaku.

I

ņ ņerga 05.11.2011

...klau dārgā, vispirms iepazīsties ar kolektīvās iepirkšanās pamattēzēm...un tad sapratīsi no kurienes nāk tā nelaipnā attieksme..

A Alise 15.11.2011

Ужасный, ужасный салон!
Я туда тоже больше никогда не пойду и никому его не советую!
Была там в мае, но злая и трясёт от этого названия до сих пор!
Очень долго отращивала волосы, т.к. секлись и т.п., не красила! В итоге отрастила замечательную шевелюру!
Пришла в салон.. хотела покраситься в 1 тон, чтоб ровный цвет был и прядки сделать светлые... Мастер отговорила краситься, уговорила на только прядки, мол, так будет лучше!
Ага.. лучше.. подержала краску минут 15... всёёё.. плакали мои волосы... все сожгла!
До сих пор хожу мучаюсь, сколько масок, процедур переделала уже оздоравливающих... сколько денег выкинула из-за одной вот такой дурацкой покраски!
Хотела ехать разбираться, но к сожалению, упустила момент, т.к. у меня маленький ребенок!

Еще... когда дело дошло до стрижки - показала как мне подстричь челку.. у меня была челка до этого, просто уже отрасла.
Нет! упёрлась и говорит: не буду вам так коротко стричь!мол они у вас потом так некрасиво будут торчать!
Какой коротко??? я всё время так стригла её! и говорит мне: вот потом хотите состригайте, а я вам так не буду стричь!
Нормально? где и когда потом? Я пришла сейчас и плачу деньги сейчас! что мне потом еще к кому-то идти?
Ууужас, ужас... в общем мастер сама была болтлива и любезна до ужаса, тараторила и тараторила: цик лаби, цик скайсти, ах, вах! Честно признаюсь - заболтала она меня.. вот я только потом домой приехала и начала въезжать во всё.. и думать, ЧТО она со мной сделала...
Ой как жалею я, что ступила моя нога в этот салон... состригла в итоге сейчас волосы на 1/3 и опять надо отращивать :(((
Мастер СОЛВИТА, Вам единица!!! А салону благодаря Вам ЖИРНЫЙ МИНУС!

K Klient 16.11.2011

Надо сказать, что портал зизу очень плохо отбирает партнеров на акции. Сходила по купону на наращивание ресниц, салон "Диана", но это даже не салон а просто квартира в подворотне. Сделали тако-ое, что на следующий день пришлось бежать к другому мастеру и все снимать за свои же деньги. Клей был кусками, свои ресницы поломаны и качество материала просто ужасно, плюс глаза получились разные. Пришлось одевать темные очки. Но мастер тараторила, ой как здорово, ой как красиво.

R rolands 16.11.2011

Labdien! Salonā "Coretti" jau kopš šī gada februāra apmeklēju gan manikīru, gan vīriešu frizieri.Man patīk.Esmu pircis dāvanai arī zizu kuponus dāvanai.Neko sliktu neesmu no draudzenes neesmu dzirdējis:)
Rolands.

с светлана 16.11.2011

Сoretti я посетила в сентябре по купону, Цвет волос не хотела менять у меня блонд, в итоге желтые корни ! Посетила салон через пару дней с претензиеий, но на меня с недовольством поссмотрели и 10 минут решали что со мной делать ! В итоге меня обслужила мастер который роботает только на своих клиентов Проффесионал Кристина и результатом я осталась очень довольна ! больше экономить и портить волосы не буду !

A Anita 10.12.2011

ALISE- viena no neapmierinātākajām apmelotājām !!!
----> Tu esi dumja tiešā vārda nozīmē :D es biju klāt, sēdēju pie manikīres rindā un "lasīju" žurnālu, kamēr tev meistare grieza matus .. un dzirdēju visu jūsu sarunu ! Smieklīgi un vai neērti nav??? Tev nebija kur piesieties, jo tev viņa darīja visu ko gribēji.. Tu visu laiku gribēji kautkur piekasīties -bet tev NEBIJA pie kā .. Tu apmelo labāko frizieri tajā salonā. Pasaki paldies un priecājies, ka tev paspīdēja un, ka tiki pie viņas, skatoties uz to, ka viņa neņem cilvēkus no malas, ar akcijām nestrādā, un strādā tikai ar savu klientūru, kura viņai ir pārpārēm!!!
Ja atnāci uz salonu izlikt savu neapmierināto garastāvokli un vainot kādu pie tā, ka tev kautkas neiet dzīvē, tad nav ko līst ārā no mājas.. Man pat sēžot malā bija pretīgi tādā cimperlīgā vecenē klausīties kā tu! Kaunies labāk!!!
Šī ir tīrā apmelošana.. visu ko rakstiiji-neatbilst patiesībai.. nebūšu vienīgā, kura to apgalvo, jo visu ko gribēji, tika izdariits ātri, kārtīgi un tieši tā, kā tu prasīji. Salonā cilvēki blakām jau saskatijās un sāka brīžiem smieties par tevi..
Nesaprotu šitaadus neciešamos neapmierinātos cilvēkus, kuriem sagādā baudu citus apmelot un nomelnot.
Tādas kā tu neviens nespēs apmierināt.. un par normālu vīrieti arī vari nesapņot :D

A Alise 10.12.2011

Уважаемая, Анита, не надо присылать мне письма никакие, пожалуйста, на почту ;) займитесь лучше чем-нибудь полезным! Вы сами работаете в этом салоне?
Если нет, то не надо врать, что вы там были и всё слышали, хорошо? т.к. вас там не было или вы меня с кем-то путаете!
А про моё недовольство... да, я очень недовольна своими сожжеными волосами и мастера конечно "обговариваю" :D А вы наверно будете сидеть и хлопать в ладоши, когда вам волосы сожгут?! :D
А в салон пришла с отличным настроением и ушла, кстати тоже, т.к. дома ждал любимый муж и дочка ;) Так что вы явно меня с кем-то путаете... а еще больше склоняюсь, что вы работница салона этого :) удачи ;)

A Anita 15.12.2011

Nē, es pati tur nestrādāju un pat netaisos :D Man tur ir patstāvīgais manikīra meistars, pie kura eju, tas tā, ja interesē, tad, lai jūš zinātu.
Sajaukt es ļoti šaubos vai esmu kautko sajaukusi, jo tādu pretīgu neapmierinātu attieksmi bieži nenākās dzirdēt, itsevišķi tad, kad frizieris dara visu ko lūdz un vēl vairāk!Iespējams meistars pat bija-Pārāk labs un pieklājīgs pret jums.. Tieši tāpēc, ja nemākat atzīt, kā taisnīgi ir bijis, tad labāk vispār nepiemēslot šo un citas vietas.. Tas tā nav smuki..
Jo vairāk lasu rakstīto, jo vairāk redzu-kādos melos pinaties, ai ai ai :D

J Jautajums.Jums 28.12.2011

Lai turpmak nerastos sadas nepatikamas situacijas, parmetumi varbut ir verts palikt pie jau zinama friziera, nevis meginat par zemaku cenu iegadaties kuponu, ar domu – kapec man butu japarmaksa, ja varu iegadaties kuponu par zemaku cenu, kapec gan neizmantot, aiziet pie nez sazin kaa un peec tam ciiksteet, cik viss ir slikti un nepareizi. Pec tam iegadaties vel vienu kuponu ar izdevigu piedavajumu cita salona atkal ar domu - gan jau ka soreiz viss bus kartiibaa un atkal aiziet nez sazin kur, nez sazin pie ka, un tad briinas, ka mati nekadi. Vai tiesam prata nav!!!Ta pat sanak ka pec tam jaiegulda 2x vairak naudinjas matu atkopshanai, un saliekot summu kopaa, sanak ka viss shis process izmaksaja krietni vairak, neka tad, ja nebuutu raustijushies un paliktu pie sava forsha jau zinaamaa meistera.
Tapec milas meitenes secinajums viens - nelieniet tur, kur nezinat. Lai turpmak veicas.

J Jautajums.Jums 28.12.2011

Lai turpmak nerastos sadas nepatikamas situacijas, parmetumi varbut ir verts palikt pie jau zinama friziera, nevis meginat par zemaku cenu iegadaties pakalpojumu, ar domu – kapec man butu japarmaksa, ja varu iegadaties kuponu par zemaku cenu, kapec gan neizmantot, aiziet pie nez sazin kaa un peec tam ciiksteet, cik viss ir slikti un nepareizi. Pec tam iegadaties vel vienu kuponu ar izdevigu piedavajumu cita salona atkal ar domu - gan jau ka soreiz viss bus kartiibaa un atkal aiziet nez sazin kur, nez sazin pie ka, un tad briinas, ka mati nekadi. Vai tiesam prata nav!!!Ta pat sanak ka pec tam jaiegulda 2x vairak naudinjas matu atkopshanai, un saliekot summu kopaa, sanak ka viss shis process izmaksaja krietni vairak, neka tad, ja nebuutu raustijushies un paliktu pie sava forsha jau zinaamaa meistera.

M mdra 30.03.2012

izmantoju kuponu, meistarīte bija ļoti jauka un komunikabla.. esmu pilmnībā apmierināta ar salonu :)

S shecat 01.05.2012

Anita - izskatās ka šo rakstījusi nevis apmeklētāja, kas nejauši dzirdējusi sarunu, bet gan kāda/kāds salona darbiniece/ks, lai aizstāvētu "salonu"- par kādu to grūti nosaukt. Administrators vazājās nošļukušās biksēs un kedās - fui! Vismaz uz darbu varētu nākt pieklājīgi ģērbies... un friezieri, tiešam radās iespaids, ka šeit strādā praktikanti! Kā arī mūzika par skaļu... tā ka nezinu, vai tiešām tā saruna ir dzirdēta no malas, jo ko runā apkārt pie skaļas mūzikas grūti dzirdēt... :)

S shecat 01.05.2012

Bet varbūt nopērkot kuponu par puscenu un aizejot pie freiziera vai manikīra kādā salonā, tā dādā veidā pārbaudot vai patiks vai nē un kāda būs pakalpojuma kvalitāte, la ipēc tam zinātu vai ir vērts uz šo salonu pēc tam atkal nākt un maksāt par pakalpojumu pilnu cenu...

K Kate2 21.09.2012

Biju Coretti uz manikīru ar Gelish, 3.dienā nāca laka nost, nekas tāds ar Gelish man iepriekš nebija gadījies ...
Laikam jau arī kupons vainīgs :)))