www.sudzibas.lv Salons Coretti Briesmīgs frizieris

Coretti - Briesmīgs frizieris

.... mjā... vajadzēja man painteresēties par šo salonu pirms došanās uz turieni.. :)
Arī mana pieredze nav laba - šodien biju pie frizieres, lai nogrieztu matus.
Piekrītu tiem viedokļiem, ka apkalpošana šajā salonā ir ļoti vēsa! Gan no administratores, gan pašiem meistariem. Bet ok, to vēl varētu pārdzīvot. Diemžēl, bet to, kā tika veikts pats friziera darbs, bija diezgan bēdīgs:
1. meitene laikam tikko no skolas sola, kas varbūt nebūtu pats ļaunākais, jāļauj taču cilvēkam sevi pierādīt. Šoreiz tas neattaisnojās.
2. meitene (diemžēl neuzzināju viņas vārdu) jau sāka griezt man matus, iepriekš nemaz nepajautājot, kādas ir manas vēlmes.
3. kad man jau bija piezagusies sajūta, ka īsti labi nebūs, es sīki un smalki izstāstīju, kādas ir manu matu īpatnības, kas būtu jāņem vērā, kā tos ikdienā nēsāju un ko vēlos no viņas. Un vēl jo vairāk uzsvēru - ko nevēlos! Rezultātā saņēmu kaut ko pilnīgi nenosakāmu, pretēju tam, ko biju norādījusi un vēlējusies.
4. Lieki piebilst, ka manu viedokli par notiekošo un gala rezultātu neviens jau nejautāja.

Iedomājos, ka mani noteikti sagaida vēl viens pārsteigums par savu izskatu pēc pirmās matu mazgāšanas reizes. :)
Uzliku cepuri un iedama pa ielu biju spiesta pierakstīties pie cita friziera ar cerību, ka viņš ieviesīs kārtību tajā, kas šobrīd notiek man uz galvas. :))))

Pārsteigums liels - kā mazajā Rīgā var atļauties šādas haltūras!!!! Nekad tur vairs neiešu un neieteikšu arī citiem. :(

U unicorn 23.01.2013

Tur taču praktiski ir visi praktikanti kam nemakša neko un tādā veidā īpašnieks grib ietaupīt.