www.sudzibas.lv Salons Coretti Briesmīga kvalitate

Coretti - Briesmīga kvalitate

Vēlos padalīties ar pieredzi apmeklējot Salonu „Coretti” atrodas Rīgas centrā - Dzirnavu ielā 91/2.
Pierakstījos pie friziera (griezt, krāsot matus+ atjaunojoša keratīna maska matiem).
Gāju ar lielu prieku, jo beidzot bija brīva diena, lai sapostos. Mana vienīga prasība bija nemainīt matu garumu un matus nokrāsot mazliet gaišāk brūnus. Pirmkārt friziere nevarēja man neko izskaidrot latviski. bet nu labi, sapratu ko viņa teica, tāpēc neko neteicu.
Bet pats BRIESMĪGĀKAIS bija iznākums. Mati bija par 2 cm īsāki un matu tonis- tumšāks neka man iepriekš bija. Nu es esmu izmetusi naudu, bet tas nav pats svarīgākais. Esmu izbojājusi savus matus ;( un bonusā vēl mana visa piere ir brūna, nokrāsota, kuru joprojām nevaru atmazgāt. Un keratīna masku arī neizbadīju. tas laikam tikai nosaukumam, lai labāk izklausās tika pievienots.
Tāpēc vēlos ieteikt neapmeklēt šo salonu...

E

S Sauliite 27.10.2011

Un, protams, kā paklausīgs sunīts uzreiz samaksāji visu summu, lai gan pakalpojumu nesaņēmi tādu kādu vēlējies...

I Ix 27.10.2011

Pretekle Sauliite, aizver savu smirdīgo muti!

A ani 04.03.2013

Biju salonā uz matu griezšanu/krāsošanu-2 reizes. Pirms tam atsauksmes nebiju lasījusi, bet nu saprotu, ka man paveicās, jo trāpījos abas reizes pie tās pašas meistares-esmu ļoti apmierināta ar kvalitāti, minēto masku man gan ielika, gan pietiekami ilgi atstāja iedarboties. Matu griezums apmierina par visiem 100%. Tas laikam pie kāda friziera trāpās (biju tur ar apmēram pusgada pārtraukumu). Kad biju pirmo reizi, vienai citai klientei matus krāsoja pavisam jauna meitene-pat nevarēja saprast, vai skolu beigusi.

S Saip0 16.11.2013

Labdien,

cherry.lv iegādājos šī salona pakalpojumus (krāsošana+zelta maska+griešana+veidošana). Rezultāts bija lielisks. Friziere super. Visu laiku komunicēja, piedāvāja dažādus risinājumus. Ļoti laipni darbinieki. Jauka atmosfēra. Noteikti atgriezīšos.

Tā kā esmu čalis, tad arī citiem čaļiem varu ieteikt tieši Sanitu K. (tur esot trīs Sanitas) - viņai vienkārši sanāk ;)

Lai jauka nedēļas nogale,
Indriķis