www.sudzibas.lv Salons AURA Ļoti slikts servis matus ķemmē ļoti sāpīgi samaksaju 30 eiro par matu balināšanu mati neizmainiijas

Salons AURA - Ļoti slikts servis matus ķemmē ļoti sāpīgi samaksaju 30 eiro par matu balināšanu mati neizmainiijas

Samaksāju 30 eiro lai nobalinātu matus nebija nekādu izmaiņu matus tikai sabojāja gribēju pieteikties pie manikīra šī redz nepieņemot jaunus klientus es atvainojos bet tonis kādā veidā ar mani runāja lai normāli pateiktu mēs nepieņemam klientus šī sāka bļaut bolīties utt,biju pie kosmetologa pumpas pēc tam saka augt vel vairāk ļoti slikta atmosfēra un ļoti cūcīgās meistares neiesaku tur iet pie savas frizieres nokrāsoju par 15 eiro loti skaisti vel salonu Auras friziere pateica ka šī man plānus matus netaisīs jo šī redz negribot es atvainojos bet tie ir mani mati es tev par to maksāju bet šī redz neko netaisīšot neasāku šo salonu.

B Bez_vārds 01.06.2023

Šausmīgs rakstības stils. Arī es negribētu Jūs par klienti.

A Aija Lāstaka 01.06.2023

Nav nozimes par rakstības stilu vienkārši saku ka salonā aura visas šīs saucamās mīļās meisteres izsturas tā ir kā viņas Parīzē strādātu DRAUSMAS

RAMONA👀 01.06.2023

Būtu beigās punkts, pateiktu, ka viens ļoti garš teikums.

A Aija Lāstaka 01.06.2023