Salons AURA - Krāpšana!

Salons Aura, labs salons? Jā no sākumā man arī tā šķita bet līdz ko tur nonācu…gribēju uztaisīt skaistu pedikīru, jo māsai kāzas tuvojās. Teicu meistarītei:, vai būtu iespēja uztaisīt baltu pedikīru? ”jau no sākuma meistarītes bija neapmierīnātas (nav ne jausmas par ko) pateicot meisterītei:, labdien. ” meistarīte uzreiz sāka teikt:, ko tev vajag? ”es biju pilnīgā šokā. Pirmo reiz pasakot kādam labdien man atbild ar “ko tev vajag? ”pie sevis domāju kādas tiesības viņai ir mani uzrunāt uz “tu” neesam ne pazīstamas, esmu vecāka par viņu. Bet labi teicu ka man vajadzētu baltu pedikīru (laipni bez nekādiem strīdiem vai kliegšanām) viņa atkal:, nu sēdi! ”varbūt meistarītei bija slikts garastāvoklis un tā viņa izturējais tikkai pret mani (ko es ļoti ceru) negribu teikt neko sliktu, tikkai gribēju pateikt savu situāciju. Paldies!

Velvetpopstar 01.06.2023

Bet pedikīru vusmaz kvalitatīvi uztaisīja?

A Aija Lāstaka 01.06.2023

RAMONA👀 01.06.2023

Cik vēl sūdzības sarakstīsiet par šo salonu? Ar vienu dienā nepietiek?

Arprāts! NOŠAUT UN PAKART!