www.sudzibas.lv salidzini.lv Reģistrācija salidzini.lv

Atrisinātasalidzini.lv - Reģistrācija salidzini.lv

Vēlējos piereģistrēt savu uzņēmumu. Salidzini.lv tika nosūtīts pieprasījums reģistrācijai, kurš tiek ignorēts. Izdevās sazvanīt Valdes locekli Jevgēņiju Kalēju, kurš paskaidroja, ka "gribam reģistrējam, negribam nereģistrējam". Rodas iespaids, ka tiek lobēti lielie veikali.
Manuprāt šeit būtu darbs Konkurences padomei.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Spīdola 17.01.2017

Šodien tika saņemts rēķins par interneta veikala pievienošanu portālā salidzini.lv.

J Jonsons Babys 14.12.2016

Laikam esat no tiem, kam ir vai nu xml šķībs vai mājas lapa šķība, neatspoguļo visu informāciju, kas tiek prasīta, cenas neatbilst patiesībai vai esat no tiem, kas negrib ne par reģistrāciju, ne par ko maksāt naudu

S Spīdola 14.12.2016

Lūdzu pārlasiet sūdzību vēlreiz. Ja nesaprotiet par ko ir runa, tad labāk vispār aturieties no komentāriem.

J Jonsons Babys 14.12.2016

Ja Jums ir problēmas ar reģistrēties un savest savu mājas lapu kārtībā reģistrācijai. Es varu Jums palīdzēt, protams par atlīdzību, tas izmaksās 50 EUR, pateikšu, kur ir problēma un kā to noverst, kā arī saziņai ar Salidzini.lv

Situācija nav no patīkamākajām, taču ar konkurences padomi, diez vai varēsiet viņus nobiedēt. Nepieņemot Jūsu uzņēmuma reģistrāciju, viņi nevienu likumu nepārkāpj un kā privātam uzņēmumam, viņiem ir visas tiesības to darīt. Tā ka atliek vien ētiskā puse, bet mūsu valstī to nekur nepiešūsi.
Tā ka visprātīgākais būtu painteresēties par konkrētiem atteikuma iemesliem un censties mierīgi atrisināt radušos situāciju, jeb izmantot citu cenu salīdzināšanas saitu.

S Spīdola 14.12.2016

Paldies! Painteresēties, diemžēl, nesanāk. Tas ir ļoti dīvains uzņēmums. Nav pieejami nekādi kontakti izņemot e-pastu, uz kuru, protams neviens neatbild. Citas salīdzināšanas vietnes jau tiek izmantotas, taču vēlējos ar savu veikalu iepazīstināt arī salidzini.lv lietotājus, jo, manuprāt, mans veikals nebūt nav sliktāks par pārējiem.
Šāda attieksme būtu pieņemama, ja tas būtu bezmaksas pakalpojums.

J Jonsons Babys 14.12.2016

Mums ir visi kontakti par 50 eur pateiksim, kas nav optimizēts un pieslēgsim Jūs salidzini.lv

P Piяв 14.12.2016

Люди, реклама работает только на Google, это самый полезный способ рекламы для Вашей фирмы.Эти Salidzini полный бред, поисковик никакой, вводишь товар, выкидывает бесполезное барохло на первых страницах, только потому что слово в поиске где то там есть.Полностью бесполезный сайт, на котором уже никто ничего неищет, по причине, что найти ничего нельзя!!!

J Jonsons Babys 14.12.2016

Не согласен! Статистика 90% от заказов именно с Салидзины, 5% от других сайтов по сравнению, 3% от реклам и только 2 процента которые в гоогле поисковике ищют

Jonsons Babys, ja nebūtu savulaik nodarbojies ar analītisko statistikas datu apstrādi, varētu piekrist, taču tagad varu pilnīgi droši pateikt, ka tās ir pilnīgākās muļķības. Nezinu, no kurienes esi izracis tādus pilnīgi murgainus datus, taču salidzini.lv nesasniedz pat 35% no kopējā pasūtījumu daudzuma.

Ventilators 14.12.2016

Jonsons Babys - esi sarijies laikam kaut ko! Es piekrītu par google teikto. Salīdzini reitings vismaz 2 gadus ir krities un vēl samazināsies. Tas ir tikai laika jautājums.

Cik saprotu, neproti lietot google vai arī tev kā PVN nemaksātājam (skaidra nauda bez čeka) ir pfig vispār uz kādām lojālām sistēmām. Uztaisījis lapu un pat neko nestoko. Attēlo polijas noliktavas un mēnesī savāc vienu kasti ar precēm, ko vest uz Latviju. Vismaz radi tādu iespaidu. Ka mazgā naudu kā vari.

Te nav sludinājuma dēlis. Atkārtojos.

J Jonsons Babys 14.12.2016

Nav jāskatās statistika kaut kāda nezin no kurienes, bet jāņem reāli fakti no interneta veikala, kas mūsu gadījumā arī tiek ņemts. Neminēsim dienu bet piemēram kādā pirmdienā mūsu veikalā bija 46 pasūtījumi, pēc pasūtījuma uzrāda referālo linku no kurienes klients ir ienācis, tad lūk: 32 pasūtījumi no salidzini.lv, 3 no kurpirkt.lv, 1 no gudriem.lv, 4 pasūtījumi no klikšķiem uz banera, 3 no facebook lapas reklāmas, 2 pa tiešo uz mājas lapas un tikai 1 pasūtījums no meklētāja google. VIENS!

Ventilators 14.12.2016

Malacis.

I IgorRiga 04.07.2017

Согласен, что Salidzini полный бред. Вот например, ищу конкретно Huawei p10 lite. Это смартфон (кто не знает). Предлагаются разнообразные чехлы. Смартфон появляется только на 37-й странице - одно предложение, дальше на 44-й ещё одно и дальше опять не нужные мне чехлы. А если искать тоже самое на сайте kurpirkt.lv - пожалуйста, сразу на 1-й странице куча вариантов. И ещё я обратил внимание, что на kurpirkt.lv как правило цены указаны более дешёвые в соответствующих магазинах.

J Jānis:) 04.07.2018

Есть же фильтр по цене, так уж компьютерный поиск устроен. На чехлах тоже указана Huawei p10 lite и как система должна понять что ты ищешь телефон, а не чехол. Совпадение есть совпадение. Поставь мин. цену 100 евро и всё.
Хотя по поводу систему я с тобой согласен, сайт мягко говоря так себе.

K Kristīne 04.07.2018

Priecājies, ka nepiereģistrējies. Mēs gan bijām, izmantojam viņu papil iespējas reklamēties arī. Dažas kampaņas viņi mums apturēja, jo nebija efektīvas, tas ir sīkums. Kad mums viņu profilā beidzās nauda, mēs to iemaksājam, izrādās aktivizējās visas vecās pavisam neaktuālas kampaņas un visa nauda tika ātri izlietota.
Ļoti nepatīkami maksāt par to, kas tev vispār nav vajadzīgs un tu nemaz neizmanto.
Mēs zinājām, ka kampaņas ir apturētas, bet viņu sistēma, vai viņi paši tās ieslēdza.
Mēs mēģinājām kaut ko sarunāt, pat nekādu kompromisu neizdevās sarunāt, kur vēl naudu atgriezt. Gribēju pat vērsties policijā par krāpšanu.

J Jānis:) 04.07.2018

Man arī ļoti interesanti, kur cilvēki paņēma tādus "90%" ciparus, mums ir 1-2 pasūtījumi no salidzini.lv mēnesī!
Paldies salidzini.lv atskaitēm, ko viņi pašī sūta katru dienu. Izpētījot, ko cilvēki meklē mūsū vietnē un ko mes pārdodam.
Pedējais gadījums vispār bija ārprāts. Salidzini.lv konta palika ap 1.5 eiro, Pedejā dienā salidzini.lv sava atskaitē noradītja ko mums bija ap 100 apmekletāji un arī atskaitīja no mūsu konta visu naudu, Var padomāt ka bija ļoti laba diena, jo parasti ir 20-25 apmekletāji no salidzini.lv dienā. Mes datus pārbaudījam Google Analytics un izrādās, ka tajā dienā mums no salidzini.lv atnāca 2 DIVI! cilvēki nevis 100!. Citās dienas apmekletāju skaits sakrīta =- 1-2 cilvēki.
Var būt salidzini.lv nozaga naudu arī no citeim klientiem. Ļoti uzmanīgi pārbaudījat viņu statistiku.
Mes ar tiem krāpniekiem vairs nesadarbosiemies nekad.!