www.sudzibas.lv salidzini.lv Salidzini.lv palīdz krāpniekiem?

salidzini.lv - Salidzini.lv palīdz krāpniekiem?

Salidzini.lv izskatās ka vienalga kādi krāpnieki izvieto veikalus pie viņiem portālā. Veikals proffit.lv ir apkrāpis vairākus pircējus, neatgriež naudu, nepiegādā preces, bet salidzini.lv vienalga, lai tik maksā par reklāmu. Uz vēstulēm salidzini ar neatbild, vai nevēlās. Tādas aidzomas ka viņi ir kopā ar tiem uzmetējiem, bet ceru ka tomēr nē. Kāpēc salidzini nereagē uz pircēju sūdzībām nav skaidrs.
Sanāk kā izmantojot salidzini.lv, atbalsti krāpniekus. Vai ne?

T TransportsK 14.09.2020

Tāpat kā SS, getapro un citi resursi, kurus izmantoja, izmanto un turpinās izmantot neskatoties uz atsevišķu indivīdu ņaudēšanu.

Кak tak to? 14.09.2020

Da 100%, pokazivaet naimenjshuju cenu na tovar, a posle zakaza net takogo tovara, zhdite tovar, a denjgi uplocheni

P pet-uh 04.03.2024

Savediet ludzu savu majaslapu kartiba , cenas sakartajos random seciba , automatiski pazud jega no salidzini,lv... Jau nepilnu gadu izmantoju tikai Kurpirkt.lv , bet nu tapat ,savediet kartiba savu majaslabu. Biju jums tomer uzticigs kadus 18 gadus, uzskatu ka drikstu aizradit :)