www.sudzibas.lv Salamandra Tūre Slikta darbā iekārtošana

Salamandra Tūre - Slikta darbā iekārtošana

Aizbrauca mūsu daži jaunieši no šīs firmas skaistiem stāstiem par jauko darbu Anglijas autosalonos -tīrīt autosalonus. Darbs būšot tikai telpās, minimālā alga uz rokas dienā vismaz sākumā 42 mārciņas, pēc tam jau pēc padarītā vairāk- pēc izstrādes, legāls darbs, medicīnas apdrošināšana un darbinieku piereģistrēšana visu darba devējs nokārtošot, bet nekas no solītā- esot pašnodarbinātās personas, darba alga pat nav minimālā un uz priekšu nekas nemainīšoties un vēl no kuras atvelk visu iespējamo, pat mazgāšanas līdzekļu vērtību, darbs ārā (tāpēc, ka nav autovadītāja tiesības-it kā nevārēja uzreiz pateikt, ka darbs būs uz ielas), cilvēki slimi ar temperatūru, bet viņiem pasaka, ja nestrādās izliks no dzīves vietas. Īstenībā jāmācās angļu valoda un jāmeklē pašiem darbs, jo šīs firmas ir ieinteresētas saņemt savu naudu par pakalpojumu (400 LVL, 30 LV firmai par dokumentu kārtošanu + lidmašīnas biļete) tālākais viņiem jau vienalga, kaut arī licensēta firma, viņiem savs prestižs un labais vārds neko nenozīmē. Cilvēki sabojā savu veselību, zaudē naudiņu, nenopelna pat minimālo un nav pat kam lūgt tur palīdzību. Kā var tādas firmas būt licenzētas. Piemānītie vajag apvienoties un informēt darba inspekcijas par šādām firmām gan vietējās, gan starptautiskās.

S

Komentāri (6)

L Lucky Nurse 21.04.2009

No šīs firmas esmu aizbraukusi strādāt uz Angliju 4 gadus atpakaļ, veco ļaužu pansionātā. Strādāt bija grūti, bet man bija ļoti laba alga un tādas konkurences nebija. Un 2 gadus atpakaļ mani divi dēli arī caur Salamandru aizbrauca strādāt uz rūpnīcu Mančesterā, un viss ir OK. Ļoti daudz tur cilvēku no Sedas strādā, piebrauca caur Salamandru. Patlaban mūsu ģimenē visi ir ļoti apmierināti. Lielisks darbs un attieksme, labs kolektīvs un dzīves apstākļi! Viss nodrošināts, viss ir ka solīja šeit pirms braukšanas prom. Arī mani paziņas no Rēzeknes ir iekārtojušies darbā žalūziju ražotnē ar Salamandras palīdzību!
Un par gaidīšanas laiku - gaidīt labu darbu labāk šeit - nevis braukt steidzīgi uz dullo nezin kur! Mums ir tādas paziņas, negribēja gaidīt, aizbrauca ļoti ātri caur citu firmu...un ātri atgriežas.
Protams, cilvēki nav vienādi - pie maniem dēliem dažreiz piebrauca dzērāji un sliņķi, un arī dāmītes, kuras iztūrēja labi ja pāris mēnešus. Mēs, čangaļi, saprotam, ka vispirms jādarā darbs, nevis tizlas sūdzības rakstīt.

J Jauizaugušivisi 10.07.2010

Смешно читать весь этот бред! 90% из тех, кто едет за границу через фирмы, - малограмотные неквалифицированные дебилы с манией величия, уверенные в том, что их должны не только немедленно осыпать фунтами прямо на вокзале по приезде, но еще и оплатить им дорогу, жилье и еду, - короче, вечные халявщики! Ну а те, кого они называют «naudas krapnieki”, кто возится с ними тут, в Риге, по их мнению, вообще обязаны бесплатно их облизать со всех сторон, и в попу дуть им в дорогу. Им все и везде должны! Сами приходят в офис с перепоя с подбитым глазом, и думают, что за ними англичане в очередь выстроились, ждут-не дождутся алкаша Петериса и окурка Васю с tautu m...koi Анитой. Приезжает такая гоп-компания и начинается: «Как! Меня ж тут работать заставляют! И за жилье платить самому! И за транспорт! И за пить-есть тоже самому платить! И налоги платить! Šausmas! Кинули!» А он думал, что в сказку попал.
И все этим плакальщикам не так. Самозанятое лицо –šausmas! А то, что в Англии 9 миллионов таких, и это официальный статус, как, впрочем, и в Латвии? Это ж не наркодилером работать, и не бабки перегонять через свой счет, хотя как раз это - пожалуйста.
Каждый второй бьет себя в грудь со словами «Я работы не боюсь». На деле же девицы в гостинице день поработают и: «Ах, я вся аж вспотела, как тяжело! А как же кино с Дженифер Лопес, где горничные с миллионерами пляшут? Обманули! Кинули! Рабский труд!» Она, конечно, и здесь в министерстве слева направо бумажки перекладывать утомилась, да и голова болела уже от вечного запаха кофе и лака для ногтей. А там с выпученными глазами и приклеенной улыбкой ВЕСЬ РАБОЧИЙ ДЕНЬ НАДО РАБОТАТЬ! Вот ужас, вот šausmas!
Такое впечатление, что едут люди глубоко больные на голову! Это же с какого бодуна померещилось, что нас там ждут с оркестром и цветами? Там ждут анонимную рабочую силу, кому можно платить по минимуму, а потребовать по максимуму. Тех, кто обеспечит процветание - англичанам, пропитание - себе. Живите в реале. Все остальное сказки.

в Виктор 06.07.2011

Да идите нахрен вы со своей Саламандрой! Кидает она людей, я только знаю двоих( два месяца поработали и пошли вон))

H hunter 11.09.2011

Salamandra ture normaljnaja kantora, mi uehali .i rabobaem, a debily v Rige sidjat bez Funtov, a Lenocka Na Kepak prosto super

F Flower picker 03.11.2011

Atsaucos šīs firmas uzaicinājumam doties plūkt narcises. Varu padalīties pieredzē. Pirmkārt jau 1. tikšanās reizē Salamandras pārstāvis pamatā stāstīs tikai ausij tīkamo.Cik maksimāli varot nopelnīt.Par izdevumiem daudzkas tiek noklusēts vai nepateikts līdz galam.Dzīvošana izmaksāja karavānos 60 poundi nedēļā.Kaut gan pamatā šī cena Anglijā ir aptuveni 33 nedēļā, par transporta īri aptuveni 25-30 nedēļā (vadājot uz narcišu laukiem) uzzināju, kad jau bija jāiz brauc strādāt (kad visa nauda samaksāta un līgums parakstīts). Tālāk arī darīšana ar Salamandru un Salamandras atbildība jūsu priekšā beidzas. Dienvidanglijā dzīvošanu izmitina 5 km no pilsētas ( kur ir visi pārtikas veikali). Vienu reizi nedēļa ar autobusu visus aizved uz pārtikas veikalu. Par pārējām reizēm par transportu jāmaksā.Dzīvosāna karavānos -tas ir maksimāli sabāzt cilvēku vienā .Tā ka pat mantas īsti nav kur likt, nerunājot par kādām darba drēbju žāvēšanām, vai elementāru atpūtu.Par to var aizmirst. Īsākiem vārdiem Marina &Pīters uz visu pelna.Kaut gan slēdzat līgumu ar juridisku Anglijas uzņēmumu, bet pat darba cimdus jums jāgādā pašiem.Attieksme ir kā pret pēdējiem mēsliem uzreiz no 1. dienas.No Marinas matuškas valodā, no Pītera f..k valodā.Ja būs daudzmaz laba raža un lauki, tad kaut ko jau arī nopelnīsiet, ja protams nenokodīsiet, jo tur visa tā vide riņķī tāda. Bet katrā gadījumā tie nebūs tie cipari uz ko cerējāt.

G gaija 18.06.2012

Pilnīgi piekrītu iepriekšējam rakstītājam!!!
Pati biju saistīta ar šo firmu pirms ...gadiem, bet nekas nav mainījies, ja nu vienīgi kļuvis sliktāk! Jā, cilvēki tiešām dažādi un strādā arī dažādi, bet Marīnīte ar Pīteru ir kļuvuši vēl gudrāki, tomēr pieredze... kā apcirpt šīs aitiņas...
Sākumā arī mēs nezinājām ne par apstākļiem, ne samaksu, ne pat uz kurieni braucam... kā tūristu autobuss (tas nozīmē- 2* pa 8stundām staigā pa pilsētu) līdz sasniedz galapunktu. Notiek kā sacīts- peļņa ir uz dzīvošanas rēķina, jo var būt slikti laika apstākļi, narcises vēl sākumā neizdīgušas, bet jāmaksā uz pilnu klapi (mums vēl bija 40 mārciņas nedēļā)! Labi vēl, ka palaimējās kopā dzīvot ar foršām sievām - citādi tie 3mēneši kā pa ... Arī cimdi nebija pašiem jāpērk- viss nu ir gājis tik uz augšu!!!
Lai kā jūs strādātu -tiešām uz lielu peļņu necerat- visu varu apstiprināt iepiekš teikto 100%.
Komentārs par sliņķiem dzērājiem un tuņejdciem ir nācis droši no pašas firmas, viņiem kādu taču jānoliek un ja gribat paēdināt SALAMANDRU, MARĪNĪTI UN PĪTERU U Z P R I E K ŠU!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes