www.sudzibas.lv Salamandra Tūre DARBĀ iekārtošana ārzemēs

Salamandra Tūre - DARBĀ iekārtošana ārzemēs

Nekādā gadījumā nebrauciet strādāt uz ārzemēm caur šo firmu, skaistas runas, bet patiesība ir tāda, ka šie firmas darbinieki vai nu nesaprot īsteno situāciju vai nevēlās. Darbs būs- auto mazgāšana (ārā lietū vai sniegā, laistīšanās ar ūdeņiem), bet par minimiālo algu no kuras vēl tiek atvilkts par dzīvošanu, par automašīnu mazgāšanas līdzekļiem (kā mazgātu ar fraņču smaržām) Tā ka beigās pat vispār kādi 40-80 poundi sanāk nedēļā, kas tā par labu peļņu vai ne ? Latvijā pat tik mazs atalgojums reti kur atrodams, bet nu solīja jau dižo peļņu. Nekāda oficiālā darba. nekādas medicīnas apdrošināšanas, nekādu tiesību, nekādas likumu ievērošanas. Nepievilieties, iebrauksiet vēl lielākās materiālās grūtības, jo vienkārši pilnīgi neko nenopelnīsiet, pēc mēneša brauksiet mājās ar tukšu kabatu. Firma gan iekasē par savu "pakalpojumu"430 LVL un protams klāt vēl ceļa naudiņa, bet viņiem jau vienalga ko piedāvāt, galvenais, ka var nopelnīt. Tā šīs firmas izturās pret savas valsts pilsoņiem, galvenais ir bizness, galvenais nopelnīt, štrunts, ka negodīgi!

I ilze 01.04.2008

Fui!

V Vineta 02.04.2008

Nekādā gadījumā nebrauciet caur šo firmu, tā ir riktīgākā afēra. Solīja 350 ned- bet sanāk tikai 50 un par to naudu vēl ir jāizdzīvo!!! Vienas šausmas, un vēl tu strādāsi kā pašnodarbinātais, nodokļi būs jāmaksā tā vai tā!!!

J Jazeps 14.05.2008

Nekas labs nav dzirdets :(

L Lucky Nurse 21.04.2009

No šīs firmas esmu aizbraukusi strādāt uz Angliju 4 gadus atpakaļ, veco ļaužu pansionātā. Strādāt bija grūti, bet man bija ļoti laba alga un tādas konkurences nebija. Un 2 gadus atpakaļ mani divi dēli arī caur Salamandru aizbrauca strādāt uz rūpnīcu Mančesterā, un viss ir OK. Ļoti daudz tur cilvēku no Sedas strādā, piebrauca caur Salamandru. Patlaban mūsu ģimenē visi ir ļoti apmierināti. Lielisks darbs un attieksme, labs kolektīvs un dzīves apstākļi! Viss nodrošināts, viss ir ka solīja šeit pirms braukšanas prom. Arī mani paziņas no Rēzeknes ir iekārtojušies darbā žalūziju ražotnē ar Salamandras palīdzību!
Un par gaidīšanas laiku - gaidīt labu darbu labāk šeit - nevis braukt steidzīgi uz dullo nezin kur! Mums ir tādas paziņas, negribēja gaidīt, aizbrauca ļoti ātri caur citu firmu...un ātri atgriežas.
Protams, cilvēki nav vienādi - pie maniem dēliem dažreiz piebrauca dzērāji un sliņķi, un arī dāmītes, kuras iztūrēja labi ja pāris mēnešus. Mēs, čangaļi, saprotam, ka vispirms jādarā darbs, nevis tizlas sūdzības rakstīt.

R rolands 19.06.2009

jā četrus gadus atpakaļ caur šo firmu arī brauca viena sieviete uz angliju strādā, samaksājusi tādu pašu summu. plus nācās maksat divsimt funtus nelegali tai sievietei, tipa asistente anglu šefam, lai tur paliktu stradat. jo vinai citas izejas nebija, jo vinna tur saka stradat. :)

O oskars 09.03.2010

ir darbs anglija javac pukes var nopelnit labi nevajag nekadas firmas un par iekartosanos naudu neprasa maksa pa celju un dzivosanu mans emails ir [slēpt]@inbox.lv pilnigi drosi

R Rihards 09.03.2010

Oskars
ej nost ar savu reklāmu

J Juice 17.03.2010

Es nezinu, tik daudz cilveki apcakareti caur daudzam firman sadam bet tas firmas ka pastav ta pastav, tak vaig vienreiz novakties tiem apcakarfetajiem aiziet un izsist tur tiem visiem pimpjiem zobus, nahren, uzreiz aizvers savus sranos kantorus mesli!

J Jauizaugušivisi 08.07.2010

Смешно читать весь этот бред! 90% из тех, кто едет за границу через фирмы, - малограмотные неквалифицированные дебилы с манией величия, уверенные в том, что их должны не только немедленно осыпать фунтами прямо на вокзале по приезде, но еще и оплатить им дорогу, жилье и еду, - короче, вечные халявщики! Ну а те, кого они называют «naudas krapnieki”, кто возится с ними тут, в Риге, по их мнению, вообще обязаны бесплатно их облизать со всех сторон, и в попу дуть им в дорогу. Им все и везде должны! Сами приходят в офис с перепоя с подбитым глазом, и думают, что за ними англичане в очередь выстроились, ждут-не дождутся алкаша Петериса и окурка Васю с tautu m...koi Анитой. Приезжает такая гоп-компания и начинается: «Как! Меня ж тут работать заставляют! И за жилье платить самому! И за транспорт! И за пить-есть тоже самому платить! И налоги платить! Šausmas! Кинули!» А он думал, что в сказку попал.
И все этим плакальщикам не так. Самозанятое лицо –šausmas! А то, что в Англии 9 миллионов таких, и это официальный статус, как, впрочем, и в Латвии? Это ж не наркодилером работать, и не бабки перегонять через свой счет, хотя как раз это - пожалуйста.
Каждый второй бьет себя в грудь со словами «Я работы не боюсь». На деле же девицы в гостинице день поработают и: «Ах, я вся аж вспотела, как тяжело! А как же кино с Дженифер Лопес, где горничные с миллионерами пляшут? Обманули! Кинули! Рабский труд!» Она, конечно, и здесь в министерстве слева направо бумажки перекладывать утомилась, да и голова болела уже от вечного запаха кофе и лака для ногтей. А там с выпученными глазами и приклеенной улыбкой ВЕСЬ РАБОЧИЙ ДЕНЬ НАДО РАБОТАТЬ! Вот ужас, вот šausmas!
Такое впечатление, что едут люди глубоко больные на голову! Это же с какого бодуна померещилось, что нас там ждут с оркестром и цветами? Там ждут анонимную рабочую силу, кому можно платить по минимуму, а потребовать по максимуму. Тех, кто обеспечит процветание - англичанам, пропитание - себе. Живите в реале. Все остальное сказки.

J Janko 26.10.2010

Tas ir viss atkariigs no firmas iipasnieka.
Protams ir loti daudz najobsiku.
Man triis gadus atpakal paveicaas Zviedrijaa, pelniiju ap Ls 900/meen,
un veel sanaaca masiinu atdziit.
Nu ja kaads normaalu vietu piedaavaatu, protams brauktu.

B BIZ 20.11.2010

Hello.
Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums izveidot savu uzņēmumu?
Vai jums ir nepieciešams Personal Loan Tad šī pastu, Jūs informēt, ka
Tagad jūs varat saņemt aizdevumu ar zemu 3%, tādēļ, ja jums ir nepieciešams kredīts, tad Sazināties ar mani
Vai: [slēpt]@hotmail.com