www.sudzibas.lv Salamandra Tūre Davajte podelimsja

Salamandra Tūre - Davajte podelimsja

Gospoda, v ijule mesjace 2011, firma Salamandra ture nachala nabor sotrudnikov v UK, na fabriku po proizvodstvu gamburgerov.
Kto nibudj mozhet podelitsja svoim opitom sotrudnichestva s eto j firmoj, mozhet ne vsjo tak ploho kak opisivajut predidushie komentatori? Stoit li imetj delo s nimi ?

D Dace 30.07.2011

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

T ToArnis 31.07.2011

Salamandra ture načala nabor sotrudnikov po dolžnosti "Petuh Gamburgskij" .Želajuščie estj?

T toPetuhu 31.07.2011

A vi ja smotrju uzhe porabotali v role Gamburgskogo ...

A andrejs 08.09.2011

Vai kads ir braucis ar so firmu uz hamburgeru rupnicu? Vai tiesam ir tik labi ka stasta ofisa? vai atmaksajas ta summa 450ls + vel bilete+vel 30ls par registresanos+vel kadi15ls par izzinam.

S sandra 31.01.2012

Salamandra tūre pieņēma visus pieprasītos dokumentus plus naudu par to noformēšana...un no 2011. gada augusta klusums: ne darba piedāvājuma, ne atteikuma. Iekasē naudu-no katra pa 30 Ls par dokumentu pieņemšanu, un gaida nākamos 30 latu maksātājus. Naudu var pelnīt arī tā:((
Krāpnieku firma.