www.sudzibas.lv Sabiedriskais autobuss Saldus Autobuss Rīga - Ezere Saldus

Sabiedriskais autobuss - Saldus Autobuss Rīga - Ezere Saldus

Saldus Autobuss Rīga - Ezere Saldus , lieliska attieksme pēdiņas , pirmais 18.00 nokavējās , atbrauc saplīsis Autobuss , apstajāmies uz tilta , šofera runāšana un viss ir tik bravurïga Mums daudziem ir jatiek uz AUCI , kas ir pirmspēdējais autobuss daudziem ,kas ieplānots , es vienmēr esmu sapratusi tehniku , pasaźieri laipni lūgdami šoferim ļaujiet pārkāpt Nordekas autobusa kurš ir pēdējais , jo mums netiek sniegta informäcija cik ilgi taisis kas būs ,šoferis atteica ja gribat maksajāt , bet tā gaidat kamēr atbrauks meistars . Uzslavas Nordekas šoferim kurš centās Mums izlīdzēt , lai tiktu ar tam pašam biĺļetem , zvanijas unt.. bet saldus Autobusu šoferis atnāk un tik nobļaujas nekāds bezmaksas pa naudu tikai !!!!!!! Tagad braucu pa dārgo mājās :)