LV RU
www.sudzibas.lv Sabiedriskais autobuss Maršruts Bauska-Rīga

Sabiedriskais autobuss - Maršruts Bauska-Rīga

Labdien!
Man ir jautājums, vai SIA "Sabiedriskā autobusa" rīcība ir korekta un godīga pret klientiem?
Situācijas apraksts: 5.jūlijā bija nepieciešams būt Rīgā (dzīvoju Bauskā) pie ārsta, esmu grūtniece 32.nedēļā. Plkst.9:40 devos ar autobusu uz Rīgu, bija mazas ietilpības autobuss (ja pareizi atminos - 20 sēdvietas), kuras arī tika aizpildītas Bauskā. Kad autobuss iebrauca Iecavā, autobusā esošie cilvēki bija pārsteigti par braukt gribošo skaitu. Iecavā bija vismaz 20 cilvēku rinda. Jautājums, vai šoferis drīkst uzņemt tik daudz cilvēku, jo autobusā bija kādi 40 cilvēki? Mēs taču vieglajās automašīnās nedrīkstam pārvadāt vairāk pasažieru, kā ir atļauts. Brauciens bija ļoti grūts, jo ārā bija liels karstums, bija 29 grādi pēc Celsija skalas, autobuss nav aprīkots ar atvēsinošu sistēmu, cilvēkiem kļuva slikti karstā gaisa dēļ. Vecāka gada gājuma cilvēki, grūtnieces, sirds slimnieki – vai tiešām šiem cilvēkiem nav tiesības uz pieklājīgu, komfortablu braucienu, jo ceļā uz Rīgu jāpavada vairāk kā 60 minūtes? Un vēl – no drošības apsvēruma. Vai tas ir droši – pārvadāt pārpildītu autobusu ar pasažieriem? Vai karstā laikā nevajag nodrošinās autobusu ar kondicionēšanas sistēmu?
Uzskatu, ka tā ir ņirgāšanās par pasažieriem. Kurš atbildēs par veselību, kad kādam paliek ceļā slikti no pārlieku lielā karstuma?
Ja iespējams, vēlos saņemt atbildi uz savu e-pastu - vitina.la@inbox.lv.
Ar cieņu, pasažiere Vita

La

Vairāk sūdzības par Sabiedriskais autobuss

Komentāri (2)

Us User15339 06.07.2013

NEKAS JAUNS...ES REIZES 3 NEDELAA PARVIETOJOS POSMA RIGA-BAUSKA UN OTRADI, UN LOTI BIEZI IR SADA SITUACIJA, KAD IR MAZAS IETILPIBAS AUTOBUSS, TAS IR PILNS, BIEZI JASTAV KAJAS, BEZGAISS..SEDVIETA GARANTETA TIK TAD, JA BILETE NO RIGAS NOPIRKTA IEPRIEKS...IECAVNIEKIEM, BRAUCOT UZ RIGU, VISAI BIEZI SANAK STAVET KAJAS...KAN IZDEVIGI SIE MAZIE AUTOBUSI, JA REIZ BRAUCEJU IR DAUDZ?????

Ma Maddalena 06.07.2013

No kā tad tu vēlies saņemt atbildi - no sudzibas.lv?
Vai tu beidzot ar savām mikroskopiskām smadzenēm datumkāsi, ka, vēloties no kāda saņemt atbildi, tam arī jāraksta! Kamēr esat tādi debīli, nekas jūsu nožēlojamajā dzīvē nemainīsies. Tu vēl uz aptieku vai veikalu aizej un pieprasi sniegt atbildi par šo te situāciju ar sabiedriskajiem pārvadājumiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay