www.sudzibas.lv Rolyprint Neuzticama firma

Rolyprint SIA - Neuzticama firma

Iesāku turēties pagabalu no šīs firmas.
2019. G. Decembra pirmajā nedēļa atnesu dvieli uz izšuvumu. (4 burti) . Vajadzēja uz Ziemassvētkiem, ka dāvanu. Pirms Ziemassvētkiem piezvanīju, uzzināt vai var braukt pakaļ - teica pārzvanīšot, un no tā brīža sāka ignorēt manus zvanus. Pirms jauna gada beidzot atzvanīja, pateica, ka mans dvielis ir pazaudēts, ka atradīs, un tad uzreiz pēc jauna gada izšūs bezmaksas. Sarunājam, ka līdz 06.01.2020 būs gatavs. Atkal neviens neatzvanīja, atkal ignorē. 17. Janvārī saņēmu pastu ar maketi. Pilnīgi citā krāsa un izmēra.? Uzrakstīju viņam: "cik saprotu, mans dvielis vēl joprojām nav gatavs? Makets neder. Runājam par citu krāsu, izmēru un simbolu". Uz ko saņēmu atbildi: "Dobrij den. Mi ne smozem sdelat vash zakaz. Po kakomu adresu otpravit vashe polotence? Projekta vaditājs Dmitrijs Silajev"
Sia Rolyprint
talr.67553903
mob.26136213
dvielis tika atsūtīts ar kurjeru, bez atvainošanām, bez zvana, bez nekā. Man bija sabojāta vīra dāvana, vajadzēja vienas dienas laikā meklēt citu, gaidīju gandrīz 2 mēnešus, lai mani tā "pasūtītu"? Un tas vēl neskatoties uz to, ka katru gadu sūtījām lielu apjomu darbam tieši pie viņiem.
Joprojam pretīgs iespaids par tādu cūcību.
Tāpēc gribāt sev problēmas - rolyprint gaida jūs!

K

BondsBonds 30.01.2020

Maza firma, dzīvo no jurid.pasūtījumiem. Noteikti ne tu, ne kāda cita fiz. pers. nebūs zaudējums.