www.sudzibas.lv Rolyprint Slikts servis, nevienam neiesaku

Rolyprint - Slikts servis, nevienam neiesaku

2021. Gada 28. Aprīlī veicu pasūtījumu mājaslapā. Visu smuki noformēju un tagad atliek gaidīt zvanu no operatora, kas apstrādā sūtījumu. Zvanu sagaidu nākamajā dienā un mani painformē, ka divu krāsu krekli noliktavā nav, lai izvēlos citas krāsas. Lai lieki netērētu laiku, prasu kādas krāsas ir noliktavā, lai pasaka uz reiz arī izvēlēšos. Uz ko man atbild, par cik tur ir daudz dažādas krāsas, tad sarakstu ar pieejamām krāsām atsūtīs man uz epastu. Tā vēl šobrīd gaidu to ēpastu, nu jau ir pagājis tieši mēnesis, šodien 28.05.2021. Lieki piebilst, kad nosūtīju atgādinājuma epastus trīs reizes, vairākas reizes centos sazvanīt, bet nesekmīgi, neatbild ne uz zvaniem, nedz epastiem. Nevienam neiesaku šo interneta veikalu, garantijas nav ne kādas, ka jūs preci saņemsiet. Kaut arī pirmā pieredze man bija pozitīva. Arī uz reiz kautkas nebija pieejams noliktavā, trīs dienas pagaidīju un prece pēc tam tika saņemta. Bet šoreiz esmu vīlies. Ja apģērbs būtu vajadzīgs darbiniekiem, vai kādam pasākumam, dēļ šādiem censoņiem viss ir izčakarēts. Jums par vienu klientu noteikti būs mazāk, jo es vairs pie jums neko neiegādāšos un citiem arī neiesaku.

28.05.2021

Atbilde no Rolyprint Support Pārstāvja atbilde 28.05.2021