www.sudzibas.lv Rivita Baltica nekvalitatīvi apavi

Rivita Baltica - nekvalitatīvi apavi

Neiesaku iepirkties sporta OUTLET preču veikalā, kas atrodas Brīvības ielā zem VEF (Gaisa) tilta - SIA Rivita Baltica. Nopirku tur skriešanas apavus, bet tie pēc divām skriešanām saplīsa. Aiznesu tos atpakaļ, bet veikals man naudu neatgrieza, bet iedeva kaut kāda "sava" eksperta Ivara Burakēviča papīrīti, ka apavi nav brāķis. Patērētāju centrs vēlāk uzrakstīja, ka Burakēviča viedoklis nav saistošs. Arī tagad, pēc Patērētāju centra iejaukšanās un nozīmētas neatkaīgas ekspertīzes, kas bija man labvēlīga, veikals naudu neatdod.
Pilnīgi identiska situācija tajā veikalā, tsk., ar ekspetu Burakeviču bija manam draugam, tāpēc silti neiesaku tur iepirkties. Iespējams, ka brendīgās preces tur ir neoriģinālās.

P peksis 18.11.2011

Tajā veikalā vispār nevajag iepirkties ne tikai tāpēc, ka tur sūdus tirgo, bet arī dēļ cenām. Tur stāvēja addidas krosenes ar atlaidi pa 50.00 lvl, kuras varēja jau citos sporta veikalos nopirkt pa 20.00 LVL. Saucās vēl outlet ! Sūds, ne veikals !

M Mihails 18.11.2011

Visiem tiem, kam bija līdzīga situācija ar šo veikalu rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv
Palīdzēšu bez maksas.

ž žažooo 21.11.2011

Ar eksperta atzinumu šī veikala īpašnieki ir jādod tiesā. Dabūsiet gan savu izkrāpto naudiņu, gan kompensāciju par laika un nervu patēriņu! Veiksmi!

S Samsung 30.05.2012

Tas I.Burakēvičš ir arī ESTE veikala tipa eksperts, kur es nopirku dārgus apavus pa 85 Ls, nebija kvalitatīvi, pēc 1, 5 mēn. aiznesu atpakaļ un pēc 2 ned. man izsniedza augstāk minētā eksperta papīrīti, ka tas nav ražošanas brāķis. Interesanti gan, kas tad tas ir??? Jo apavi ir nekvalitatīvi. Tagad nezinu, cīnīties tālāk un bojāt nervus vai nospļauties un likties mierā!? Ārzemēs bez vārda runas paņemtu atpakaļ apavus, atgrieztu naudu un vēl atvainotos, bet te jau ir LV, tāpēc nav ko brīnīties! Pilnīgs sviests!

R ref 09.11.2013

Hmm... es daudz ko tur pirku un problēmas nebija!!! Pirku gan sev, gan vīram.. gan maziem... :) Un Krosenes pa 50 ls.. nu gan tur neredzēju.. Pa 10-30 ja... Takā laikam raksta citu sporta veikalu īpašnieki.. aiz skaudības.. ;)

B Besotted 29.01.2014

Esmu iepircies šajā veikalā vairākkārt un nav bijusi nekāda problēma, tiesa gan zemās cenas neiedveš uzticību, tapēc pirms pirkšanas rūpīgi pārbaudu preci, jo tiešām zinot LV sistēmu patērētāju tiesības ir vājš punkts... Katrā ziņā fakts ir tāds, ka vienmēr būs arī kāds neapmierināts klients un kādam viss būs kārtībā... P.S Diezgan laba reklāma sanāks šai iestādei publicējot Facebook... :))

A Anton777 09.03.2014

Долгое время я являлся постоянным покупателем в данном магазине (в районе 3-ёх лет). Покупал там вещи каждые 2-3 месяца на довольно большие суммы (не менее 100 латов). В очередной раз, заехав в магазин, я подобрал себе демисезонную кожаную обувь фирмы Adidas (помимо обуви я приобрёл куртку, ещё одну пару обуви, кофту и штаны, в общей сумме покупка составила около 220 латов). Походив в данной обуви Adidas пару раз, понял, что она мне не подходит, т.к. не смотря на то, что она кожаная - ноги потели. Сделал вывод, что пошив и качество обуви, мягко говоря, средние. Решил заехать в магазин и обменять данную обувь на какую-то другую пару, в этом же ценовом диапазоне. Думал, раз я являюсь постоянным и частым клиентом, всё пройдёт без проблем. Но не тут-то было! Продавщицы были очень грубы, отказывались что-либо слушать. Я попросил, чтобы позвали начальника. Пришлось подождать пока он приедет. Пока ждал, написал жалобу, у меня был свидетель, мы вместе составили заявление о данной проблеме. Когда наконец-таки начальник (Крис Фелдманис) объявился, я объяснил ему проблему, сказал, что продавщицы ведут себя не корректно, показал ему жалобу, написанную мной по-русски. После чего он сказал мне, что жалобу на русском принимать не собирается и вообще деньги за товар возвращать не будет, да и обменять ни на что нельзя! Заметьте, я не просил возврата денег, хотелось по-человечески всё разрешить без споров и проблем (как это делается во всех нормальных странах того же Евросоюза). В итоге, мне было отказано, жалобу не приняли. Так что если вам дорого своё время и нервы НЕ нужно быть покупателями в данном магазине (пока вы покупаете и приносите им деньги - вам рады, но как только возникнет малейшее недовольство с вашей стороны или претензия, на вас даже не удосужатся потратить время, выслушать и предложить выход)! Именно таким вот наплевательским отношением магазины и теряют своих постоянных (и не очень) покупателей! Ноги моей там больше не будет!!